جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

برخورداری 60 درصد روستاهای ارشق مشگین‌‌شهر از آب شرب سالم - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برخورداری 60 درصد روستاهای ارشق مشگین‌‌شهر از آب شرب سالم

برخورداری 60 درصد روستاهای ارشق مشگین‌‌شهر از آب شرب سالم


فرماندار مشگین‌شهر گفت: با برنامه‌ریزیهای انجام شده ۶۰ درصد روستاهای بخش ارشق مشگین‌شهر از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‌شوند.

برخورداری 60 درصد روستاهای ارشق مشگین‌‌شهر از آب شرب سالم

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحیمی‌زاد افزود: با برنامه‌ریزیهای انجام شده 60 درصد روستاهای بخش ارشق مشگین‌شهر از آب شرب سالم برخوردار خواهند شد و مهمترین اولویت ما آبرسانی به روستاهای ارشق است که در این زمینه اقدامات بسیار اساسی توسط نماینده مردم مشگین‌شهر، فرمانداری و بخشداری ارشق انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر برنامه‌ریزی برای آبرسانی به روستاهای بخش ارشق مشگین‌شهر از مجتمع دره‌بیگلو انجام شده است، گفت: دهه فجر امسال در نظر داریم 9 روستای بخش ارشق مشگین‌شهر را از نعمت آب شرب برخوردار سازیم که مراسم افتتاحیه این آبرسانی با حضور مسئولان استان و مردم ارشق برگزار می‌شود.

فرماندار مشگین‌شهر از تامین اعتبارات لازم برای آبرسانی به روستاهای ارشق از مجتمع دره‌بیگلو خبر داد و افزود: در این زمینه بیش از 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار تامین شده و عملیات آبرسانی به بخش ارشق مشگین‌شهر سیر صعودی به خود گرفته است.

رحیمی‌زاد بیان کرد: با برخورداری 9 روستای بخش ارشق از نعمت آب شرب سالم 40 درصد روستاهای این بخش از آب شرب بهره‌مند می‌شوند و در صدد هستیم در آینده نزدیک 5 روستای بخش ارشق را نیز از آب شرب برخوردار سازیم و با اتمام این عملیات 60 درصد روستاهای بخش ارشق مشگین‌شهر آبرسانی می‌شوند.

وی تصریح کرد: یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم ارشق آبرسانی است که در این راستا نماینده مردم مشگین‌شهر، فرمانداری و بخشداری ارشق تمام توان و تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بتوانند دغدغه و نگرانی مردم را برطرف کنند.