جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

برخورداری 15 هزار نفر از خدمات آموزشی در اردبیل - خبر

 

 

برخورداری 15 هزار نفر از خدمات آموزشی در اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ۱۵ هزار نفر در اردبیل تحت پوشش آموزش تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی قرار دارند.

برخورداری 15 هزار نفر از خدمات آموزشی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قاسم رحیمی در همایش مدیران دستگاه‌ای اجرایی در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ارائه خدمات آموزشی است که در این زمینه 15 هزار نفر از خدمات آموزشی برخوردار شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه 19 هزار مورد بازرسی توسط تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل انجام شد٬ افزود: نظارت همه‌جانبه‌ای برای فعالیت شرکت‌های تعاونی اردبیل وجود دارد و در این زمینه برنامه‌ریزی اساسی انجام شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از اختصاص 65 میلیارد تومان تسهیلات در اردبیل خبر داد و گفت: این آمار نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشم‌گیری داشته و انتظار می‌رود بتوانیم گام بزرگی در ارائه تسهیلات برداریم.

رحیمی تصریح کرد: اداره کل کار و رفاه اجتماعی تاکنون 163 مسابقه ورزشی را برگزار کرده است و نیز با برنامه‌ریزی‌های اساسی در صدد ارائه خدمات به متقاضیان است تا بتواند دغدغه و نگرانی مردم را برطرف کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر 330 تشکل کاری و کارفرمایی در استان اردبیل راه‌اندازی شده است و خدمت‌رسانی به 935 کارگر ساختمانی نیز انجام شده و مهم‌ترین اولویت ما برطرف کردن دغدغه‌های کارگران استان اردبیل است.