جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

برتری نمایندگان پارس‌آباد در لیگ برتر والیبال استان اردبیل - خبر

 

 

برتری نمایندگان پارس‌آباد در لیگ برتر والیبال استان اردبیل

دبیر هیأت والیبال استان اردبیل گفت: در این هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل هر دو نماینده شهرستان پارس‌آباد موفق به کسب نتیجه پیروزی در مقابل حریفان خود شدند.

برتری نمایندگان پارس‌آباد در لیگ برتر والیبال استان اردبیل

مرحمت ناصری، به پیگیری مسابقات لیگ برتر والیبال استان اردبیل اشاره کرد و اظهار داشت: این مسابقات در هفته جاری با انجام هفت دیدار دیگر در شهرهای مختلف استان در دو بخش بانوان و آقایان پیگیری شد.

وی با اشاره به نتایج این هفته از مسابقات، افزود: هر دو نماینده شهرستان پارس‌آباد در این هفته با برتری در مقابل حریفان جایگاه خود را در جدول مسابقات بهبود بخشیدند.

دبیر هیأت والیبال استان اردبیل با اشار به نظم و انسجام مناسب برگزاری این دوره از رقابت‌‌ها، تصریح کرد: نمایندگان شهرستان‌های خلخال، پارس‌آباد، گیوی، انگوت، اردبیل و مشگین‌شهر تیم‌های پیروز این هفته معرفی شدند و در این میان می‌توان به کسب نتیجه پیروزی هر دو نماینده شهرستان پارس‌آباد در دو بخش بانوان و آقایان اشاره کرد.

ناصری به نتایج نمایندگان شهرستان پارس‌آباد اشاره کرد و یادآور شد: در بخش آقایان تیم هیأت والیبال پارس‌آباد با نتیجه 3-0 از سد دهیاری گوگ‌تپه بیله‌سوار گذشت و دیگر نماینده این شهرستان نیز در بخش بانوان با نتیجه 2-0 مقابل سامان بازرگانی مشگین‌شهر به برتری دست یافت، همچنین دیگر دیدار این مسابقات در بخش بانوان بین تیم‌های منتخب خلخال و شهرداری گیوی با نتیجه 2-1 به سود جوانان خلخالی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی به نتایج کسب شده در بخش آقایان اشاره کرد و گفت: در این هفته از  لیگ برتر والیبال استان اردبیل، نماینده مشگین‌شهر 3-2 مقابل تعاونی دهیاری فیروز به پیروزی دست یافت و مقاومت اردبیل و شهدای انگوت نیز دیگر تیم‌های برتر مسابقات لقب گرفتند.