سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برای برد در اردبیل حاضر شده‌ایم - خبر

 

 

برای برد در اردبیل حاضر شده‌ایم

سرمربی تیم مس کرمان گفت: برای کسب هر سه امتیاز بازی در شهر اردبیل حاضر شده‌ایم اما یقین داریم که بازی سختی پیش‌رو داریم.

برای برد در اردبیل حاضر شده‌ایم

وینگو بگوویچ در آستانه بازی دو تیم شهرداری اردبیل و مس کرمان در اردبیل اظهار کرد: ما با آمادگی کامل و بدون مصدوم و محروم در بازی عصر امروز مقابل شهرداری اردبیل حاضر خواهیم شد و قطعا مقابل تیم جوان و با انگیزه شهرداری اردبیل روز سختی را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی افزود: مس کرمان به عنوان یکی از سه نماینده استان کرمان در لیگ دسته یک فوتبال ایران بوده و تمام تلاشمان بر این است تا بتوانیم یک وضعیت خوب و مناسبی را برای مس کرمان در هفته دوم رقم بزنیم تا با کسب هر سه امتیاز بازی بتوانیم در هفته دوم نیز پیروز از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم مس کرمان یادآور شد: ما در فصل نقل و انتقالات و آماده‌سازی تیم برای حضور در لیگ دسته یک تمرینات فشرده‌ای را پشت سر گذاشته و جذب بازیکنان باتجربه و موفقی داشتیم و قطعا در ادامه مسیر تمام تلاشمان بر این خواهد بود تا مس کرمان را که از یک سابقه دیرین در فوتبال ایران و حضور در لیگ برتر برخودار است دوباره به لیگ برتر برگردانیم که این کار با 20 تیمی شدن لیگ یک کار سختی است.

بگوویچ تصریح کرد: ما با آنالیز بازی قبلی تیم شهرداری اردبیل و تمام خطوط حمله، دفاع و میانی این تیم به همراه نقاط ضعف و قوت آن با یک تاکتیک مشخص سعی‌مان بر این خواهد بود تا به کسب هر سه امتیاز موفق شده و دست پیدا کنیم.

وی شرایط را از لحاظ آب و هوایی و زمین برای انجام یک مسابقه خوب در شهر اردبیل مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: تلاش ما بر این است تا بتوانیم در این بازی خارج از خانه که پیروزی در آن برای این تیم روحیه‌بخش خواهد بود موفق، شایسته و توانمند حضور پیدا کنیم.

وی تیم شهرداری اردبیل را نیز تیم جوان، آینده‌دار و با آتیه توصیف کرد و گفت: این تیم در آینده می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.