جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

بخشودگی جرایم تسهیلات برخی از واحدهای تولیدی اردبیل ابلاغ شد - خبر

 

 

بخشودگی جرایم تسهیلات برخی از واحدهای تولیدی اردبیل ابلاغ شد

استاندار اردبیل گفت: بخشودگی جرایم تسهیلات برخی از واحدهای تولیدی و صنوفی که به دلیل گسترش بیماری کرونا قادر به ادامه فعالیت مناسب خود نبودند ابلاغ شده است.

بخشودگی جرایم تسهیلات برخی از واحدهای تولیدی اردبیل ابلاغ شد
اکبر بهنام جو در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخشی خصوصی اردبیل عنوان کرد: بخشودگی جرایم تسهیلات برخی از واحدهای تولیدی و صنوفی که به دلیل گسترش بیماری کرونا قادر به ادامه فعالیت مناسب خود نبودند تا پایان خرداد ماه سال جدید ابلاغ شده است.
 
وی با بیان اینکه درآمدزایی برخی از واحدهای تولیدی و اصناف به دلیل گسترش این بیماری دچار آسیب و مشکل شده است، افزود: با تعطیلی این واحدها برخی از کارگران بیکار خواهند شد و در چنین شرایطی بایستی با قوانین حمایتی شرایط را برای رونق تولید و جلوگیری از آسیب بیشتر به جامعه هدف فراهم کرد.
 
استاندار اردبیل افزود: واحدهای تولیدی نیز که متأثر از شیوع کرونا نیستند بایستی با رعایت تمامی جوانب بهداشتی و اصول تعیین شده در صیانت از سلامتی پرسنل خود کوشا بوده و گندزدایی و ضدعفونی به موقعی را داشته باشند.
 
بهنام جو در ادامه از اشباع تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در اردبیل در آینده‌ای نزدیک خبر داد و یادآور شد: به دلیل تقاضای زیاد و نیازمندی‌های موجود در حوزه امکانات بهداشتی با تغییر خط تولید، کمبودها در این بخش برطرف خواهد شد.