جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

با کمبود اعضای هیئت علمی رسمی در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای مواجهیم - خبر

 

 

با کمبود اعضای هیئت علمی رسمی در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای مواجهیم

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از تزریق ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای مجهزسازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اردبیل خبر داد و گفت: با کمبود اعضای هیئت علمی رسمی مواجهیم.

با کمبود اعضای هیئت علمی رسمی در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای مواجهیم
صدیف بدری گفت: اهمیت به توسعه فعالیت‌های آموزشی و احصاء مشکلات و موانع موجود یک اولویت اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم برای تأمین تجهیزات مورد نیاز و حل مشکلات مربوطه اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم.
 
وی با اشاره به این که 50 میلیارد ریال برای مجهزسازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان در نظر گرفته شده است بیان کرد: اهمیت به توسعه و تجهیزات مورد دانشگاه یک اولویت اساسی است و در این زمینه پیگیری‌های لازم توسط مجلس انجام یافته است.
 
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس ادامه داد: توسعه بخش فنی و حرفه‌ای در این استان یک نیاز مبرم و اساسی است که باید در دستیابی به اهداف مورد نظر نقش خود را ایفا کند و در توسعه و پیشرفت کشور نقش خود را نشان دهد که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.
 
بدری ادامه داد: یکی از مشکلات اساسی در حال حاضر کمبود اعضای هیئت علمی رسمی در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای است که باید در این زمینه نیز از تجربیات و نظرات کارشناسانه افراد خبره و کاردان برای حل مشکلات مربوطه استفاده شود.