جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بانوان متخصص در حوزه ICT اردبیل حمایت می‌شوند - خبر

 

 

بانوان متخصص در حوزه ICT اردبیل حمایت می‌شوند

مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور زنان و خانواده گفت: بانوان متخصص در حوزه ICT استان اردبیل حمایت می‌شوند که این مسئله باید در تمامی عرصه‌ها باید مورد توجه واقع شود.

بانوان متخصص در حوزه ICT اردبیل حمایت می‌شوند
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حانیه سامعی عصر امروز در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل اظهار داشت:  بانوان متخصص در حوزه ICT استان اردبیل حمایت می‌شوند که این مسئله باید در تمامی عرصه‌ها باید مورد توجه واقع شود که باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار قرار گیرد.
 
وی با اشاره به این که باید بسترهای لازم برای حمایت از بانوان در دستور کار قرار گیرد بیان کرد: اقدامات ارزشمندی در حوزه آی.سی.تی استان انجام یافته است که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی بوده است و در تلاش هستیم به تمامی اهداف خود در راستای توسعه فعالیت‌ها و اقدامات انجام یافته دست یابیم.
 
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور زنان و خانواده گفت: بانوان فعال حوزه آی.سی.تی استان در زمینه‌های مختلف کارنامه درخشانی دارند که این اقدامات شایسته تقدیر و قدردانی است و در این زمینه باید عدالت جنسیتی را در اشتغال‌زایی مد نظر قرار داده و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
 
سامعی تصریح کرد: تبعیض جنسیتی باید در بازار کار رفع شود چرا که در این زمینه برای ما یک اولویت اساسی و مهم بوده و می‌تواند در این زمینه به شکل مناسب عمل کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی در راستای پیشرفت و بالندگی کشور گام برداریم.
 
وی بیان کرد: توانمندسازی بانوان در عرصه‌های مختلف با بهره‌گیری از تخصص زنان اولویت اساسی است و در عرصه‌های مدیریتی می‌تواند در توسعه استان نقش‌آفرینی کند تا بتوانیم در راستای توسعه کسب و کار حوزه آی.سی.تی به شکل مناسب عمل کرده و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.