جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

بانوان استان اردبیل ۶ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کرده‌اند - خبر

 

 

بانوان استان اردبیل ۶ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کرده‌اند

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: بانوان استان پیشرو نیکوکاری در کشور بوده و در چند سال اخیر برای آزادی زنان زندانی غیر عمد ۶ میلیارد ریال کمک کرده‌اند.

بانوان استان اردبیل ۶ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کرده‌اند

فریبا محمدلو افزود: اردبیل در زمینه مشارکت بانوان خیر در خصوص آزادی زندانیان غیر عمد مالی در سطح کشور الگو بوده و در حال حاضر بیشتر استان‌های کشور این مسیر را ادامه می‌دهند.

وی بیان‌کرد: بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی ، فرهنگیان و مدیران می‌توانند نسبت به جذب خیران برای مشارکت دائمی و پرداخت ماهانه جزیی از درآمد خود به این امر اقدام کنند.

او ادامه‌داد: برخی خانواده‌ها به دلیل زندانی شدن سرپرست و یا مادر خانواده به دلایل مالی و غیرعمد ، با بسیاری از مشکلات مواجه می‌شوند که آزادی این قبیل افراد نقش مهمی در مصون‌سازی اعضای خانواده از مشکلات بعدی دارد.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری اطلاع‌رسانی در راستای مشارکت سایر آحاد جامعه و قشر بانوان در اقدامات خیرخواهانه را از جمله نیازهای این حوزه دانست و بر مشارکت رسانه‌ها در این خصوص تاکید کرد.

چهارمین همایش بانوان خیر با هدف جمع‌آوری کمک برای آزادی زندانیان مالی و غیرعمد زن، هفته آینده در استان اردبیل برگزار می‌شود.