جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

بانوان اردبیلی با سردار دل‌ها تجدید پیمان کردند - خبر

 

 

بانوان اردبیلی با سردار دل‌ها تجدید پیمان کردند

بانوان اردبیلی با حضور در مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی در در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای بانوان با ایشان و شهیدان ترور اخیر آمریکا تجدید پیمان کردند.

بانوان اردبیلی با سردار دل‌ها تجدید پیمان کردند
الهام خانقاهی بعد از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی اظهار داشت: در پی شهادت سردار پر افتخاراسلام و به منظور تجدید پیمان بانوان اردبیلی با آرمان‌های امام(ره)و رهبری و تجدید میثاق دوباره با شهدا بویژه شهدای مقاومت، ویژه برنامه‌ای با مشارکت قرارگاه فاطمه الزهرا(س) و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود امروز در فرهنگسرای بانوان برگزار شد.
 
وی با اشاره به رشادت های سردارافزود: امنیت حاکم در منطقه در سایه مجاهدت‌های مدافعانی شجاع چون سردار شهید سلیمانی‌ ایجاد شده و امروز وظیفه و رسالت بانوان این است تا  زینب گونه از دستاوردهای این قهرمانان صیانت کرده و شهیدان مقاومت را به نسل‌های آینده معرفی کنند.
 
دبیر کمیسیون بانوان شهرداری اردبیل بیان کرد: بانوان شاغل در شهرداری امروز نیز با حضور در مراسم حسینیه ثارالله یاد سردار شهید سلیمانی را گرامی داشته و با شعار ای رهبر آزاده، انتقام انتقام، پیام ما به دشمنان چنین است مقابله به مثل ما شدید است از رشادت‌ها و ایثارگری سردار جبهه مقاومت تجلیل کردند و خواستار انتقام از آمریکای جنایتکار شدند.
 
خانقاهی تصریح کرد: بانوان اردبیلی همصدا با بانوان دیگرمناطق کشور با حضورخود در تجمع ها نشان دادند حرکت مقاومت تمام شدنی نیست و انتقام خون سردار شهید قاسم سلیمانی و همه شهدای مقاومت از دشمن گرفته خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با بیان اینکه شهادت چنین مردی را می‌توان ضایعه‌ای اسفناک، نه تنها برای ملت ایران بلکه برای تمام جهان اسلام دانست، افزود:  شهادت این شخصیت بزرگوار می‌تواند نقطه عطفی برای پایان حضور استکبار در منطقه باشد و انگیزه بیشتری برای ادامه خط مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در نقاط مختلف جهان یافت.