رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل دستگیر شدند - خبر

 

 

باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل متشکل از پنج نفر شناسایی و دستگیر شدند.

باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان در اردبیل دستگیر شدند
به گزارش خبرگزاری صدا و سناصر عتباتی اظهار داشت: طی عملیات مشترک پلیس مواد مخدر اردبیل و دادستانی عوامل اصلی تولید مواد مخدر و باند تولید مواد مخدر صنعتی و روان‌گردان و شیمیایی در حین ورود به اردبیل متشکل از پنج نفر شناسایی و دستگیر شدند.
 
وی بیان کرد: این افراد با استفاده 2 وسیله نقلیه قصد داشتند مواد پیش نیاز تولید مواد مخدر و تجهیزات آن را به یکی از شهرستان های استان انتقال دهند‌ که از این افراد 8 کیلوگرم مورفین و ده‌ها کیلوگرم مواد پیش نیاز موارد مخدر حین دستگیری کشف و ضبط شد.
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ضمن تشکر از عوامل اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: با جدیت با تولیدکنندگان مواد مخدر و عوامل آن برخورد می‌شود و از مردم انتظار داریم اخبار و اطلاعیه ها در خصوص باند و عوامل توزیع مواد مخدر را در سریعترین زمان ممکن به پلیس و دادستان‌ها اعلام کنند.
 
عتباتی تصریح کرد: این افراد قصد داشتند تجهیزات را از شهرستان اردبیل به یکی از شهرستان‌های استان منتقل و کارگاه شیشه تولید کنند که در این زمینه برخورد قاطع دستگاه قضایی با قاچاق مواد مخدر مبنای کار قرار گرفته و دو دستگاه خودرو توقیف شده است.
 
وی بیان کرد: در برخورد با متخلفان هیچ کوتاه و اغماضی در کار نداریم و هر متخلفی که بخواهد نظم و امنیت اجتماعی را برهم زند با جدیت برخورد و آنان را به سزای اعمالشان خواهیم رساند.