جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بازگشت پیکرشهید مدافع حریم وطن به خاک مادری - خبر

 

 

بازگشت پیکرشهید مدافع حریم وطن به خاک مادری

معاون هماهنگ کننده سپاه استان از ورود پیکر مطهر شهید دفاع مقدس شهید حبیب الله اسلامی به آغوش خانواده و هم استانی هایش خبرداد.

بازگشت پیکرشهید مدافع حریم وطن به خاک مادری

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سرهنگ عبدی صبح امروز با بیان این مطلب افزود:پیکر پاک شهید حبیب الله اسلامی ظهر فردا پنجشنبه وارد اردبیل شده وپس از استقبال باشکوه و رسمی مردم و مسئولان در محل فرودگاه اردبیل به شهرستان بیله سوار منتقل ونهایتا در روز جمعه بعد از اقامه نماز جمعه مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام در خاک مادری اش برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه شهید حبیب الله اسلامی در سال 1365 در منطقه عملیاتی عمران به درجه رفیع شهادت نائل امده است افزود:از تمامی اهالی ولایی استان و خصوصا مردم شهیدپرور شهرستان بیله سوار جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت بعمل می آید.
در ادامه سرهنگ عبدی از اجرای 480عنوان برنامه در طول هفته بسیج در استان خبردادو بیان کرد:در طول هفته بسیج که از 29 ابان ماه شروع و5اذر ماه خاتمه میابد ویژه برنامه های متنوعی با شعار بسیج مظهر مردم سالاری دینی در تمامی پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج استان برگزار خواهد شد.
این مسئول برگزاری اردوهای جهادی واجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی عمران و ابادانی و محرومیت زدایی را از فعالیت های بسیج عنوان کرد و افزود:در هفته بسیج نقش بسیج در حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی در قالب برنامه های فرهنگی رزمی به نمایش گذاشته خواهد شد.