جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

بازگشت فوتبالیست‌های نونهال شهرداری اردبیل به صدر جدول لیگ برتر - خبر

 

 

بازگشت فوتبالیست‌های نونهال شهرداری اردبیل به صدر جدول لیگ برتر

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور با کسب پیروزی 2-0 شهرداری اردبیل در مقابل گسترش فولاد تبریز و بازگشت نماینده استان اردبیل به صدر جدول به پایان رسید.

بازگشت فوتبالیست‌های نونهال شهرداری اردبیل به صدر جدول لیگ برتر
هفته چهارم لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور در گروه دوم مسابقات در روز جمعه با انجام 4 دیدار دیگر پیگیری شد که در پایان با کسب یک پیروزی و یک شکست برای نمایندگان فوتبال استان اردبیل همراه شد.
 
نونهالان شهرداری اردبیل در حالی که از امتیاز میزبانی نیز در مقابل تیم مدعی گسترش فولاد تبریز برخوردار بودند با رودررویی در مقابل ستارگان این تیم در پایان موفق به کسب نتیجه پیروزی 2-0 شدند تا با این نتیجه به صدر جدول مسابقات بازگردند.
 
با کسب این نتیجه نونهالان شهرداری با یک بازی کمتر نسبت به دیگر حریفان از 3 بازی گذشته خود 9 امتیازی شدند تا همچنان در این گروه یکه‌تازی کرده و از شانس اصلی صعود به دور بعدی مسابقات معرفی شوند.
 
ذوب‌آهن دیگر نماینده فوتبال استان اردبیل نیز در دیداری حساس در مقابل مقابل ملوان بندر انزلی قرار گرفت و در هوای بارانی این شهر در یک بازی نزدیک و در حالی که می‌توانست با امتیاز از این شهر بازگردد، با یک گل مغلوب حریف خود شد تا با کسب 1 امتیاز از 4 بازی گذشته همچنان در قعر جدول مسابقات باقی بماند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های اول و دوم این گروه از مسابقات به مرحله نهایی رقابت‌ها که با حضور 8 تیم برگزار خواهد شد، راه پیدا خواهند کرد و تیم قعرنشین نیز به لیگ دسته یک سقوط خواهد کرد.