جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بازگشایی کتابخانه‌های عمومی اردبیل از اول تیرماه - خبر

 

 

بازگشایی کتابخانه‌های عمومی اردبیل از اول تیرماه

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: اعضای کتابخانه‌ها از تاریخ یکشنبه اول تیرماه می‌توانند به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان مراجعه کنند.

بازگشایی کتابخانه‌های عمومی اردبیل از اول تیرماه

پروانه رضاقلی‌زاده عنوان کرد: با هدف تبعیت از دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مکان‌های عمومی و به طور خاص در کتابخانه ها، و به منظور حفظ و صیانت از سلامت همکاران و اعضای کتابخانه های عمومی دستورالعمل بازگشایی سالن‌های مطالعه و خدمات کتابخانه‌ای ارسال شده و اعضا و مراجعان می‌توانند از تاریخ یکشنبه اول تیرماه به کتابخانه های عمومی سراسر استان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بخش‌های مختلف کتابخانه های استان انجام شده، تصریح کرد: اقداماتی نظیر تهیه مواد ضدعفونی کننده و توزیع ماسک و دستکش بین همکاران کتابخانه را انجام دادیم و گندزدایی از سالن‌های مطالعه و کتابخانه‌ها را از ابتدای شیوع ویروس کرونا مد نظر قرار داده‌ایم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل افزود: برای آماده‌سازی کلیه فضاها و بخش‌های مختلف کتابخانه اعم از چیدمان میزها، صندلی‌های سالن مطالعه و ایجاد حائل‌های جداسازی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد تا روز یکشنبه که اعضای کتابخانه مراجعه خواهند کرد بتوانیم امکانات لازم و فضای لازم را برای ورود اعضا محیا کنیم.