رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

بازگشایی کامل خیابان قاجاریه سابق اردبیل انجام شد - خبر

 

 

بازگشایی کامل خیابان قاجاریه سابق اردبیل انجام شد

با تدبیر شهردار اردبیل و بعد از ماه‌ها پیگیری با تملک تنها واحد مسکونی که مانع بازگشایی خیابان آیت‌الله طالقانی «قاجاریه سابق» شده بود، این مسیر بازگشایی شد.

بازگشایی کامل خیابان قاجاریه سابق اردبیل انجام شد

 شهردار اردبیل عصر امروز در جریان بازگشایی این معابر و مسیرهای اصلی اظهار کرد: بنا به درخواست اهالی منطقه قاجاریه و خیابان آیت‌الله طالقانی ما با توافقی که با صاحب ملک در این مسیر داشتیم و در سال‌های گذشته مانعی در مسیر بازگشایی این معبر بود، تلاش کردیم تا برای تردد راحت مردم و براساس یک توافق مناسب، بازگشایی را انجام دهیم.

حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: نظیر این اتفاق در محله یعقوبیه اردبیل رخ داد و ما با توافق و پرداخت حق و حقوق صاحبان ملک بازگشایی مسیر را به انجام رساندیم تا در این منطقه نیز بعد از سال‌ها انتظار مردم گره‌گشایی انجام شود.

وی با یادآوری اینکه تلاش جدی بر این است تا یک حرکت مناسب در بازگشایی مسیرها و معابر به انجام رسیده و یک حرکت راهگشا را در این حوزه شاهد و ناظر باشیم، گفت: یکی از رویکردهایی که در دوره جدید مدیریت شهرداری دنبال می‌کنیم، در کنار تکمیل پروژه‌ها و رفع نواقصات آنها امر مهم بازگشایی معابر در مسیرهای مختلف شهری است تا امکان تردد و رفت و آمد راحت مردم و صاحبان خودروها را فراهم کنیم.

شهردار اردبیل با یادآوری اینکه شهرداری بازگشایی را با حفظ حق و حقوق مردم و در مسیر اعتلای منافع شهر به خوبی انجام می‌دهد، افزود: تلاشی که در این زمینه انجام شده یک تلاش جدی و همه‌جانبه است که قطعاً نتایج مثبتی را نیز به همراه دارد و ما در بافت قدیمی شهر نیز سعی و تلاشمان بر این است تا یک راهکار مناسب و منطقی را در بازگشایی معابر به همراه ایجاد زیرساخت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران به انجام برسانیم تا برخی ضعف‌ها و نارسایی‌های گذشته نیز برطرف شود.

لطف‌اللهیان با تأکید بر رعایت قانون در همه حوزه‌ها و اجرای تمام پروژه‌ها به همراه رعایت حق و حقوق مردم بیان کرد: ما بالاترین اعتقاد و اعتماد را به حضور و مشارکت مردم در صحنه و حوزه‌های مختلف داریم و بر این باوریم اگر مردم در صحنه باشند بسیاری از ضعف‌ها، نارسایی‌ها و کاستی‌ها برطرف می‌شود.

وی تنوع خدمات شهرداری و گستردگی آن را یادآور شد و اضافه کرد: اگر امروز شهرداری بیش از 100 نوع خدمات ارائه می‌کند این از باب انجام بهتر و شایسته امور برای مردم است که در حال پیگیری مسائل، موضوعات و مباحث مختلف هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، لطف‌اللهیان ادامه داد: هم در محدود مناطق شهر و هم در مناطق 13گانه با همراهی شورای شهر و حضور خود مردم بازگشایی معابر و مسیرهای اصلی در دستور کار بوده و تلاش بر افزایش توانمندی‌ها در این حوزه است.