جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بازگشایی مدارس استان اردبیل از27 اردیبهشت/ حضور دانش آموزان اختیاری است - خبر

 

 

بازگشایی مدارس استان اردبیل از27 اردیبهشت/ حضور دانش آموزان اختیاری است

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: براساس تصمیم ستاد ملی کنترل و مدیریت بیماری کرونا از ۲۷ اردیبهشت ماه تمامی مدارس در سراسر استان اردبیل بازگشایی خواهد شد.

بازگشایی مدارس استان اردبیل از27 اردیبهشت/ حضور دانش آموزان اختیاری است

احمد ناصری اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد ملی کنترل و مدیریت بیماری کرونا از روز شنبه، ۲۷ اردیبهشت ماه تمامی مدارس در سراسر استان اردبیل بازگشایی خواهد شد.

وی به ابلاغ کلیه پروتکل‌های بهداشتی به مدیران مدارس اشاره کرد و افزود: حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است و هیچ الزامی به حضور دانش آموزان در مدارس نیست و مدیران مدارس باید به این مساله توجه داشته باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان حضور دانش‌آموزان الزامی است، مدیران مدارس موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

ناصری گفت: از روز شنبه معلمان و کادر مدارس در ساعات مورد نیاز به‌مدت یک‌ماه در مدارس حضور خواهند داشت و دانش‌آموزان در دروسی که ابهام دارند برای رفع اشکال مراجعه می‌کنند تا قبل از امتحانات اشکالات برطرف شود.

وی بیان داشت: پس از گذشت این فعالیت‌ها شورای مدارس در خصوص برگزاری ارزشیابی پایان سال‌تحصیلی تصمیم‌گیری خواهد کرد که عمدتا با محوریت تشخیص معلم و مدیر مدرسه خواهد بود.