جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

بازگشایی راه ۴۴۰ روستا در استان اردبیل - خبر

 

 

بازگشایی راه ۴۴۰ روستا در استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران، راه ۴۴۰ روستای استان برف‌روبی و بازگشائی شد.

بازگشایی راه ۴۴۰ روستا در استان اردبیل

علی صبحی از بازگشایی 440 راه روستایی که براثر بارش سنگین برف مسدود شده بودند، خبر داد و اظهار کرد: راه ۸۸ روستا در شهرستان‌های خلخال،کوثر، اردبیل و نیر با تلاش راهداران سخت‌کوش در نقاط کوهستانی و صعب العبور در حال بازگشائی است که امیدواریم تا عصر فردا به‌طور کامل شاهد تردد در این روستاها باشیم.

وی به فعالیت ۸۰ اکیپ‌ راهداری زمستانی در محورهای مواصلاتی استان اردبیـل اشاره کرد و افزود: درحال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیـل باز است و تردد در آنها جریان دارد.

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیـل تصریح کرد: در طرح زمستانی امسال ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در گردنه‌ها، محورها و راهدارخانه‌های استان با ۲۳۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین مستقر شده‌اند تا خدمات لازم را به مردم عزیز ارائه کنند.

صبحی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.