جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بازگشایی جاده گیوی به خلخال بعد از 5 روز - خبر

 

 

بازگشایی جاده گیوی به خلخال بعد از 5 روز

با اتمام عملیات خاکبرداری در جاده گیوی به خلخال ظهر امروز این مسیر قبل از موعد مقرر بازگشایی شد و تردد خودروها در آن جریان یافت.

بازگشایی جاده گیوی به خلخال بعد از 5 روز

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، یوسف اختری اظهار کرد: در برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این هفته، 40 عنوان برنامه  مختلف در شهرستان بیله‌سوار برگزار خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه بسیج تداوم‌بخش مکتب عاشورایی است، افزود: امروز بسیجیان با الگوگیری از فرهنگ عاشورا در راستای دفاع از مظلومان و مبارزه با مستکبران سراسر جهان گام بر می‌دارند .

فرمانده سپاه ناحیه بیله‌سوار با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس به دلیل همراهی آن با چهل سالگی انقلاب و تقارن با ماه محرم از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، عنوان کرد: ملت ایران با جانفشانی خود در هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کرده و با بصیرت تمام توانستند در برابر دشمن بایستند و پیام بزرگ و سرنوشت ساز را به جهانیان مخابره کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین ابزار در جنگ نرم مدیریت، تمرکز و فعالیت است، عنوان کرد: مقابله با این جنگ نرم نیازمند نبوغ و خلاقیت بوده که در این زمینه رسانه‌ها نقش بسیار تاثیرگذار و اساسی دارند.

اختری اظهار کرد: بسیج و بسیجیان نماد غیرت و شجاعت هستند زیرا فرهنگ آن‌ها عاشورایی و حسینی است و امنیت و آرامش ما مرهون ایستادگی و مقاومت نیروهای جان برکف مخصوصا بسیجیان در تمامی عرصه‌هاست.

فرمانده سپاه ناحیه بیله‌سوار در ادامه به برنامه‌های مهم شهرستان در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: برگزاری نشست‌های بصیرتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری یادواره‌های شهدا، ویزیت رایگان، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری شب شعر و خاطره، نواختن زنگ مهر و مقاومت در مدارس بخشی از این برنامه‌هاست.