جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازگشایی تمامی راه‌های روستایی استان اردبیل - خبر

 

 

بازگشایی تمامی راه‌های روستایی استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی راهداران تمامی راه‌های روستایی در سطح استان برفروبی و بازگشایی شده و تردد در آنها جریان دارد.

بازگشایی تمامی راه‌های روستایی استان اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی رحمتی افزود: به دنبال بارش برف که از روز جمعه در استان شاهد آن بودیم راه ارتباطی 330 روستای اردبیل مسدود شده بود که با توقف نسبی بارش‌ها راهداران به این محورها اعزام شدند تا نسبت به بازگشایی مسیرهای روستایی اقدام کنند.
 
وی بیان کرد: با تلاش‌های شبانه‌روزی راهداران تمامی راه‌های روستایی در سطح استان برفروبی و بازگشایی شده و تردد در آنها جریان دارد و در حال حاضر تمامی راه‌های اصلی، فرعی و روستایی در سطح استان بازگشایی شده است.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه با وجود بارش‌ها اما هیچ یک از مسیرهای اصلی و فرعی در سطح استان حتی برای لحظه‌ای مسدود نشد، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از آغاز بارش‌ها تمامی راهداران در محورهای برفگیر استان مستقر و عملیات برفروبی را به صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهند.
 
رحمتی از امدادرسانی به بیش از 200 خودروی در راه مانده و گرفتار در برف در سطح جاده‌های استان توسط راهداران خبر داد و افزود: در کنار بازگشایی محورهای ارتباطی برای کمک‌رسانی به در راه‌ماندگان نیز نیروهای راهداری اقدامات لازم را انجام می‌دهند.