جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بازسازی 4 استادیوم و ورزشگاه فوتبال در اردبیل - خبر

 

 

بازسازی 4 استادیوم و ورزشگاه فوتبال در اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: چهار استادیوم و ورزشگاه فوتبال در شهرهای مختلف این استان بازسازی می شود.

بازسازی 4 استادیوم و ورزشگاه فوتبال در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهرام آقاخانی افزود: طرح بهسازی و بازسازی استادیوم های فوتبال استان اردبیل از طرح های مهم و در دست اقدام اداره ورزش و جوانان برای سال های ۹۷ و ۹۸ است.
 
وی با بیان اینکه در قالب این طرح چهار استادیوم و ورزشگاه در چهار شهرستان استان بازسازی و مورد بهره برداری قرار می گیرند، افزود: این طرح در شهرهای مشگین شهر، پارس آباد، گرمی و نمین اجرا می شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به بازساری استادیوم فوتبال شهرستان مشگین شهر در قالب این طرح تصریح کرد: برای بهسازی این استادیوم بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی با اشاره به بازسازی سالن و استادیوم فوتبال شهرستان گرمی یادآور شد: برای اجرای این طرح نیز بالغ بر ۲۰ میلیرد ریال اختصاص داده شده و براساس روند کار قرار است این پروژه طی سال آینده آماده بهره برداری شود.
 
وی ادامه داد: بهسازی استادیوم فوتبال شهرستان نمین نیز با اعتبار پنج میلیارد ریال در دست اجرا بوده و طی دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه این اقدامات در راستای رشد زیرساخت ها و نیز در راستای برنامه های توسعه ای فوتبال در استان اجرا می شود، متذکر شد: مردم به فوتبال نگاه ویژه ای دارند، براین اساس باید حمایت های ویژه ای از این رشته صورت گیرد.