جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بازسازی سالن ورزشی 17 شهریور اردبیل به پایان رسید - خبر

 

 

بازسازی سالن ورزشی 17 شهریور اردبیل به پایان رسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با صرف 150 میلیون تومان اعتبار بازسازی سالن ورزشی 17 شهریور اردبیل به پایان رسید

بازسازی سالن ورزشی 17 شهریور اردبیل به پایان رسید

بهرام آقاخانی با اشاره به اتمام سالن ورزشی 17 شهریور بعد از چند ماه تعطیلی، اظهار کرد: بازسازی و مرمت این سالن ورزشی با صرف اعتبار حدود 150 میلیون تومان به پایان رسید.

وی ادامه داد: سالن ورزشی 17 شهریور در دو بخش آقایان و بانوان به صورت تمام وقت در اختیار هیات‌های ورزشی قرار گرفته که شامل رشته‌های والیبال، بسکتبال، سنگنوری، هندبال، اسکوش، تنیس روی میز و هاکی خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: تمرینات رشته‌های سنگ نوردی و بسکتبال به دلیل عدم برخورداری از سالن ورزشی تعطیل شده بود که تایم‌های سالن 17 شهریور از این پس در اختیار این رشته‌ها قرار خواهد گرفت.

آقاخانی با اشاره به برنامه‌های متنوع ورزشی گرامیداشت هفته اردبیل بیان کرد: رقابت‌های شنا قهرمان کشور ویژه استان‌های در حال توسعه در رده سنی زیر 14 سال در 4 ماده با شرکت 90 شناگر از 10 استان در استخر نشاط شهرستان اردبیل در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشوری در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان طی روزهای 6 تا 12 مردادماه در بخش آقایان به میزبانی شهرستان اردبیل در سالن 6 هزار نفری حسین رضا زاده برگزار می‌شود.