جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است - خبر

 

 

بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) پاسداری از ارزش های دینی و مذهبی را تحکیم بخشیده و موجب ارتقاء معنویت در جامعه است.

بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است
بهروز ندائی در جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل اظهار کرد: تلاش برای بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار (ع) نشانگر نهادینه بودن فرهنگ عشق و علاقه به اهل بیت (ع) در بین مردم است.
 
وی با اشاره به تأثیر ارزش‌های دینی و مذهبی در رشد و بلوغ اجتماعی، حضور و مشارکت خودجوش مردم استان اردبیل و کشور در امر بازسازی را یادآور شد و این امر را در ارتقای معنوی جامعه با اهمیت دانست.
 
معاون استاندار اردبیل به سابقه استان در زمینه ارادت به اهل بیت (ع) به لحاظ مادی و معنوی اشاره کرد و مشارکت اهالی استان در بازسازی عتبات و عالیات را نمونه‌ای بارز از این ادعا عنوان کرد.
 
ندائی ادامه تقویت مشارکت مردم در بازسازی عتبات و عالیات را مورد تاکید قرار داد و افزود: لازم است با اطلاع رسانی اقدامات انجام گرفته در عتبات و عالیات با کمک‌های مردمی استان اردبیل، این فرهنگ بیش از پیش در استان تقویت شود.
 
وی با بیان اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی نیز در این راستا مشارکت می‌کنند، خواستار استفاده از ظرفیت مردمی در تبیین اهمیت بازسازی عتبات و عالیات برای مشارکت بیشتر مردم شد.