رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل از صدا و سیما - خبر

 

 

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل از صدا و سیما

معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل به همراه مدیر کل سیاسی امنیتی استانداری ضمن بازدید از واحد های مختلف صداوسیمای مرکز اردبیل با مدیر کل و معاونان صداوسیمای مرکز در حوزه ظرفیت ها و مشکلات موجود گفتگو و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این جلسه مددی مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل به توفیقات و موفقیت های این مرکز در جشنواره های مختلف اشاره کرد و گفت: علیرغم کمبود منابع مالی صداوسیما توانسته است در بخش های مختلف رادیویی وتلویزیونی و ستادی رتبه های برتر در کشور را کسب نماید و افزایش مخاطب نیز داشته باشد که این نشاندهنده ارتقای جایگاه رسانه ملی است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه گفت: شبکه استانی سبلان در کنار ظرفیت ها و توانمندی های بالا، نواقصات و مشکلاتی هم دارد که امیدواریم با عنایت و حمایت مسئولان استانی این کمبودها رفع شود تا صداوسیمای مرکز استان بتواند در راستای خدمت به توسعه و پیشرفت استان و انعکاس خدمات دولتو نظام به مردم گام های بیشتر و بلندتری بردارد.

مددی با اشاره به وجود امنیت پایدار در استان اردبیل به رغم مرزی بودن استان تاکید کرد ایجاد احساس امنیت در بین مردم از کارهای مهم رسانه است که با تولید  برنامه های مشترک این مهم در استان محقق شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل نیز ضمن تقدیر از فعالیت و تلاش و تعامل مثبت صدا و سیما در انعکاس مطلوب خدمات دولت به مردم انقلابی و اقدامات انجام یافته در راستای اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل تصریح کرد: بحمدالله این روحیه همدلی زبانزد و مورد تاکید همه مسئولان استان بویژه استاندار محترم می باشد.

ناصر نصیری در ادامه به مسائل فرهنگی استان اشاره کرد و گفت: استان اردبیل برای کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی نیازمند توسعه فرهنگی است که نقش صدا و سیما در این خصوص بی بدیل و بسیار تاثیرگذار می باشد و کاهش برخی جرائم در استان پس از تولید و پخش برنامه مشارکتی" انعکاس" موید آن است. وی همچنین دولت و رسانه ملی را پرو بال نظام خواند و افزود: بایستی با مجهز کردن صدا و سیما به تجهیزات فنی و تولید برنامه های فاخر و نشاط آور در جامعه امید آفرینی کنیم.