جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

بازدید مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی واحدهای تولیدی - خبر

 

 

بازدید مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی واحدهای تولیدی

مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: وامهای اشتغال در سالجاری با سیاست های جدی کنترل میزان اشتغال ایجاد شده توسط واحدها داده می شود.

بازدید مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی واحدهای تولیدی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مشاور عالی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل و حوزه شهرستان نمین گفت: وامهای اشتغال در سالجاری با سیاست های جدی کنترل میزان اشتغال ایجاد شده توسط واحدها داده می شود. 

کمالی در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تشکلات و انجمن های کارگری، کارفرمایی، صنفی، بازنشتگان و نمایندگان بخش تعاون بر ضرورت برنامه‌ریزی و هماهنگی مهارت‌ها و نیازهای شغلیِ کسب‌ و کارها تاکید کرد و افزود: آینده پژوهی در حوزه کار و استقرار نظام اقتصادی کارآمد منطبق با تعاریف علمی بین المللی نیاز اصلی کشور است.

در این جلسه همچنین رحیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با اشاره به وجود 335 کارگاه ثبت شده فعال بالای 50 نفر نیروی کار در استان بیان کرد : وجود 183 تشکل کارگری و کارفرمایی در اردبیل قطعا بازوی توانمدی در کنار دولت خواهد بود. در ادامه مشکلات کارگران و کارفرمایان و موانع کسب و کار در استان توسط دیگر اعضاء مطرح و بررسی شد.