جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل مرکز اردبیل از مراحل مونتاژ سریال هفت خان - خبر

 

 

بازدید مدیرکل مرکز اردبیل از مراحل مونتاژ سریال هفت خان

مدیر کل صداو سیمای مرکز اردبیل به همراه معاون سیما از مراحل تدوین سریال هفت خان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل دکتر ملا احمدی مدیر کل مرکز در بازدید گفت: کار فیلمبرداری سریال هفت خان به اتمام رسیده و هم اکنون در مراحل تدوین و مونتاژ و صداگذاری می باشد و قرار است این سریال در 26 قسمت 40 دقیقه ای از شبکه استانی سبلان پخش شود.

سریال هفت خان به کارگردانی و نویسندگی علی حسن زاده و تهیه کنندگی حبیب فتحی و با اجرای بازیگران بنام ومشهور استان تولید شده  است که خلاصه داستان آن بدین شرح می باشد.

مهران جوان دانشجو و از خانواده ثروتمندی است که فکر می کند می تواند هر مشکلی را با پول حل نماید خصوصا که دوستانش از جمله رامین در مقابل پول هر ناممکنی را برایش ممکن می سازد. مهران عاشق دختر معلم دوره دبیرستان خود آقای عزیزی است از طرف دیگر رامین دوست صمیمی وی کینه سختی نسبت به عزیزی دارد . مهران به خواستگاری سئودا می رود اما برخلاف تصورش سئودا و آقای عزیزی معیارهای متفاوتی دارند که پول نقشی در آن ندارد . از آنجا که عزیزی می داند مهران هنوز به تکامل شخصیتی کافی نرسیده است  می کوشد او را در مسیری قرار دهد که در اثر هم نشینی با افراد خاصی که همه آنها روزگاری شاگرد خود او بوده اند شرایطی برای رشد شخصیتی مهران فراهم نماید و... .

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا ساعت پخش سریال هفت خان را تغییر دهید چون ما... مهران ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ ۱۵:۳۳

مهران
لطفا ساعت پخش سریال هفت خان را تغییر دهید چون ما دانش آموزان ساعت 11:00در مدرسه هستیم نمی توانیم نگاه کنیم خوشمون میاد لطفا ساعت پخش رو طوری تعیین کنید که ما بتوانیم نگاه کنیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ ۱۵:۳۳