جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل از دفتر خبری مغان - خبر

 

 

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل از دفتر خبری مغان

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل گفت:رسانه در خدمت مردم است و تمام تلاشش این است که رضایت مندی مردم و مخاطبان را جلب کند.

بازدید مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل از دفتر خبری مغان

مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل در بازدید از دفتر خبری مغان ،سایت صدا و سیما در منطقه خروسلو و پایانه مرزی و گمرک بیله سوار دیدار و همچنین در دیدار با فرماندار بیله سوار ، صداوسیما را بازوی نظام و در خدمت مردم دانست و گفت: رسانه در خدمت مردم است و تمام تلاشش این است که رضایت مندی مردم و مخاطبان را جلب کند.
ملااحمدی با اشاره به ظرفیت بالای این شهرستان در زمینه های فرهنگی، کشاورزی و گردشگری و دارا بودن گمرک و پایانه مرزی و تردد مسافران خارجی از طریق گمرک بیله سوار گفت: معرفی توانمندی ها و ظرفیت های این شهرستان و شمال استان در شبکه استانی و سراسری می تواند در  روند توسعه این شهرستان مثمر ثمر باشد.

وی افزود: استقبال مردم شهرستان از شبکه استانی سبلان افزایش یافته و مخاطبان خاص خود را پیدا کرده و قطعا فعال شدن دفتر ویژه خبری نقش مهمی در اطلاع رسانی و خبررسانی منطقه ایجاد می کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اردبیل هماهنگی وحدت رویه بین مسئولین شهرستان را عامل موفقیت برنامه های توسعه محور دانست و تصریح کرد: ما در رسانه استانی این آمادگی را داریم که از نظرات و ایده های هنرمندان جوان این شهرستان را در قالب تولید برنامه های مختلف استفاده نماییم