سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بازدید مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان از تاسیسات برق سرعین - خبر

 

 

بازدید مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان از تاسیسات برق سرعین

حسن صبوری مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان صبح امروز از تاسیسات برق شهرستان سرعین بازدید و نقش تقویت برق و بهبود کیفیت برق‌رسانی شهری را در جذب گردشگران موثر عنوان کرد.

بازدید مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان از تاسیسات برق سرعین

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در جلسه مشترک صبوری مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان با فرماندار سرعین از کاهش و حداقل شدن مشکلات برق در شهرستان سرعین طی 2 سال آینده خبر داده شد.

عاطف ناصری فرماندار سرعین در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان در شهر سرعین این حضور را به عنوان نقطه عطف کاهش مشکلات برق رسانی در شهر سرعین خواند و افزود با فرار سیدن ایام پیک مسافر در سرعین و اهمیت موضوع خدمت رسانی بویژه در ایام فطر خواستار عنایت ویژه شرکت برق منطقه ای به شهر توریستی سرعین شد.

مهندس صبوری مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان نیز از احداث پست ثابت شهر سرعین با اعتبار 100 میلیارد تومان تا دهه فجر امسال خبر داد و افزود تا پایان سال 96 رینگ دوم برق 60 سرعین تکمیل خواهد شد.وی همچنین از حمایت دولت از سرمایه گزاری های بخش خصوصی در حوزه توربین بادی خبر داد و افزود آمادگی کاملی برای خرید برق از سرمایه گزاری های تولید برق های نوین تاکید کرد.