جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

بازدید مدیران صدا و سیما ازکودکان سرطانی و بی سرپرست استان - خبر

 

 

بازدید مدیران صدا و سیما ازکودکان سرطانی و بی سرپرست استان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل به همراه معاونین و جمعی مدیران مرکز با رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی و بی سرپرست استان اردبیل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، دکتر ملا احمدی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در این دیدار با اشاره به نقش انسان دوستانه و بی نظیر خیرین استان اردبیل در جهت تامین نیازهای کودکان سرطانی تصریح کرد: صداوسیمای مرکز اردبیل با تمام توان در تلاش است همگام و همراه خیرین استان قدم در راه این کار خداپسندانه برداشته و در انعکاس و ترویج فرهنگ حمایت از کودکان سرطانی و بی سرپرست استان گام بردارد.

رییس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی و بی سرپرست استان اردبیل نیز گفت: 290 کودک نیازمند سرطانی تحت پوشش بنیاد حمایت از کودکان سرطانی اردبیل قرار دارند‌.

 جواد قرآن نویس، رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی و بی سرپرست استان اردبیل در نشست، با بیان اینکه این بنیاد در تلاش است تا با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۲۹۰ کودک سرطانی هزینه های درمان و نگهداری آن ها را تامین سازد اظهار داشت:بنیاد حمایت از کودکان سرطانی استان با دارا بودن 6 هزار و 500 عضو و خیر از اقشار مختلف جامعه تاکنون خدمات انسان دوستانه بسیاری انجام داده و برای سال های آینده برنامه های مختلفی در راستا پیشگیری و مراقبت این کودکان در نظر دارد.

وی در ادامه این نشست افزود: خدماتی نظیر برگزاری کلاس های آموزشی،توانبخشی،مراقبت های پزشکی و پرستاری؛ روانشناسی و مددکاری اجتماعی و تامین و تجهیز تمامی هزینه های درمان در دستور کار قرار گرفته است.

در پایان حاضرین از محل اسکان و نگهداری همچنین برگزاری کلاس های مختلف آموزشی کودکان سرطانی و بی سرپرست استان بازدید کردند.