سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

بازدید بیش از 6 هزار نفر از خواهران بسیجی اردبیل از مناطق عملیاتی کشور - خبر

 

 

بازدید بیش از 6 هزار نفر از خواهران بسیجی اردبیل از مناطق عملیاتی کشور

مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل از بازدید بیش از 6 هزار نفر از خواهران بسیجی استان اردبیل از مناطق عملیاتی کشور خبر داد.

بازدید بیش از 6 هزار نفر از خواهران بسیجی اردبیل از مناطق عملیاتی کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مریم حامدی، مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل گفت: در یک سال گذشته ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از خواهران بسیجی در قالب ۲۰ کاروان به مناطق عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور اعزام شدند.

وی اظهار داشت: هدف از اعزام خواهران بسیجی به اردو‌های راهیان نور آشنایی این افراد با ایثارگری‌های رزمندگان و بهره‌گیری از فضای معنوی مناطق و نیز تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس است.

مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل تصریح کرد: اردوی فرهنگی زیارتی در حال حاضر با شرکت حدود یک هزار نفر از خواهران بسیجی در قالب هشت کاروان در مناطق عملیاتی جنوب در حال برگزاری است و تلاش می‌کنیم به اهداف مورد نظر در این زمینه دست یابیم.

حامدی با اشاره بیانات مقام معظم رهبری در مورد راهیان نور بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس گنجی است که هنوز استخراج نشده است و ما در این اردو‌ها به دنبال بهره‌گیری از این گنج‌ها و فضایل هستیم.

وی با اشاره به اینکه امورات اردو‌های راهیان نور خواهران بر عهده خادم الشهدای خواهر است، تصریح کرد: در هر اردو چهار تا هشت نفر از خواهران بسیجی خادم الشهدای زائران این سفر ارزشی هستند.