جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بازار تخم‌مرغ با کنترل توزیع و واردات متعادل می‌شود - خبر

 

 

بازار تخم‌مرغ با کنترل توزیع و واردات متعادل می‌شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت و معدن اردبیل گفت: برای جبران تقاضاهای مورد نظر نیازمند تأمین تخم‌مرغ از طریق منابع داخلی و یا واردات هستیم.

بازار تخم‌مرغ با کنترل توزیع و واردات متعادل می‌شود

منصور پناهی اظهار کرد: خطر ابتلا به بیماری‌های فوق‌حاد پرندگان و آنفلوانزا که در مناطقی از کشور شیوع پیدا کرده است، در ایجاد نوسانات قیمت تخم‌مرغ بی‌تأثیر نبوده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت تخم‌مرغ در استان اردبیل به مانند دیگر نقاط کشور است، بیان کرد: برای جبران تقاضاهای مورد نظر نیازمند تأمین تخم‌مرغ از طریق منابع داخلی و یا واردات هستیم.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صنعت و معدن اردبیل با اشاره به مصوب شدن برگزاری نمایشگاه بهاره در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل، یادآور شد: این نمایشگاه متمایز از دیگر نمایشگاه‌ها بوده و واحدهای صنفی استان که مرتبط با فروش محصولات عید هستند، از قبیل فروشندگان کیف و کفش، پوشاک و مواد غذایی در این نمایشگاه حاضر خواهند شد.

پناهی با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره از 16 تا 25 اسفندماه در محل نمایشگاه‌های دائمی استان برپا خواهد شد، افزود: محصولات در نظر گرفته شده در بیش از 120 غرفه با تخفیف 10 تا 25 درصدی به فروش خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی عنوان کرد: در تأمین میوه شب عید نوروز از لحاظ قیمت و تأمین تقاضاهای موجود با مشکل خاصی مواجه نخواهیم شد و آنچه که حائز اهمیت بوده توزیع مناسب و به موقع میوه در غرفه‌های اختصاص داده شده است.