سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بارش رحمت الهی در استان اردبیل/ تردد در کلیه محورهای مواصلاتی استان جریان دارد - خبر

 

 

بارش رحمت الهی در استان اردبیل/ تردد در کلیه محورهای مواصلاتی استان جریان دارد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش اکیپ‌های راهداری کلیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آنها جریان دارد.

بارش رحمت الهی در استان اردبیل/ تردد در کلیه محورهای مواصلاتی استان جریان دارد

کلیم‌الله وثوقـی ظهر امروز در بازدید از عملیات برف‌روبی محور مشگین شهر- پارس آباد اظهار کرد: هم اکنون شاهد بارش برف در محورهای اردبیل- آستارا، بیله‌سوار-پارس آباد، رضی- گرمی، مشگین شهر- پارس آباد و گردنه صائین هستیم.

وی با بیان اینکه برف‌روبی و نمک‌پاشی جاده‌ها به طور مرتب در حال انجام است، افزود: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین‌آلات در جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان مستقر شده و در حال خدمات‌رسانی به مردم عزیز هستند.

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل از آماده‌باش کامل راهداران خبر داد و تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر احتمال کولاک در برخی از محورها از هموطنان درخواست می‌کنیم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وثوقی گفت: در سفرهای زمستانی حتما تجهیزات ایمنی، لباس گرم و زنجیرچرخ به همراه داشته و سیستم‌های گرمایشی خودرو را بررسی نمایند و قبل از سفر حتما یک بار نحوه استفاده و باز و بسته کردن زنجیرچرخ را تمرین کنند.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیـل با قدردانی از تلاش‌های نیروهای پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌ای و سایر نیروهای امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.