سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

آیین تقدیم لایحه بودجه سال 96 شهرداری به شورای اسلامی شهر اردبیل - خبر

 

 

آیین تقدیم لایحه بودجه سال 96 شهرداری به شورای اسلامی شهر اردبیل

آیین تقدیم لایحه بودجه سال 96شهرداری، مناطق و سازمان های وابسته به شورای اسلامی شهر اردبیل در سالن اجتماعات پارک بانوان اردبیل برگزار شد.

آیین تقدیم لایحه بودجه سال 96 شهرداری به شورای اسلامی شهر اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم لطف‌ اللهیان شهردار اردبیل با بیان اینکه بودجه در نظر گرفته شده برای سال آینده 528 میلیارد تومان است افزود: این لایحه بودجه با اصلاح روش های هزینه و درآمد انجام شده و در مقایسه با سالجاری رشد 60 درصدی را نشان می دهد.

وی با اعلام این خبر که از این مبلغ 68 درصد برای بخش عمران و 32 درصد برای امور جاری در نظر گرفته شده است گفت: در بودجه سال آینده تکمیل و یا احداث 451 پروژه عمرانی پیش بینی شده است.

لطف‌ اللهیان رویکرد اصلی تدوین و تصویب تعرفه 96 شهرداری اردبیل را کسب درآمد پایدار بیان کرد و افزود: البته تنها به دنبال کسب درآمد نیستیم بلکه معتقدیم باید به منابع مالی پایدار و انضباط مالی دست پیدا کنیم.

شهردار اردبیل خاطرنشان کرد: در تعرفه سال 96 ما نه تنها افزایش ارقامی را شاهد نیستیم بلکه تعرفه مربوط به ارزش منطقه ای نیز در کمترین حد بوده و در برخی موارد نیز کاهش ارقام تعرفه مصوب را شاهد هستیم.

در این مراسم همچنین خوشبخت رییس شورای اسلامی شهر اردبیل اظهار داشت: علی رغم تاخیر 10روزه شهرداری اردبیل در ارائه لایحه بودجه سال 96 شورای اسلامی شهر اردبیل تلاش خواهد کرد با بررسی دقیق و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت لایحه اراده شده شهرداری اردبیل را در داشتن برنامه مدون برای توسعه و آبادانی شهر در سا آینده یاری کند.