رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

ایستگاه ورزش‌های صبحگاهی و عصرگاهی در اردبیل برپا می‌شود - خبر

 

 

ایستگاه ورزش‌های صبحگاهی و عصرگاهی در اردبیل برپا می‌شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: 9 ایستگاه ورزش‌های صبحگاهی و عصرگاهی با بهره‌گیری از مربیان مجرب در نقاط مختلف شهرستان اردبیل درنظر گرفته شده و هر روزه به جز ایام تعطیل به صورت رایگان برپا خواهد شد.

ایستگاه ورزش‌های صبحگاهی و عصرگاهی در اردبیل برپا می‌شود
جمال پیله‌ور اظهار کرد: به دلیل اهمیت توسعه ورزش در ابعاد مختلف و توجه به توسعه ورزش همگانی، ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در نقاط مختلف اردبیل دایر خواهد شد.
 
وی به تشریح برپایی این ایستگاه‌ها پرداخت و افزود: همه روزه به جز روزهای تعطیل در دو نوبت صبحگاهی و عصرگاهی ایستگاه‌های ورزشی در ساعات تعیین شده با بهره‌گیری از مربیان مجرب تمرینات آماده سازی و نرمش‌های لازم را درنظر خواهند گرفت.
 
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در این قبیل از برنامه‌ها که ترویج‌دهنده نشاط اجتماعی نیز خواهد بود، یادآور شد: شرکت در این قبیل از برنامه ها رایگان بوده و از تمامی خانواده‌ها و جوانان برای حضور در ایستگاه‌های ورزشی دعوت به عمل می‌آید.
 
پیله‌ور توضیح داد: با رایزنی‌های انجام پذیرفته  در پارک‌های گردشگری و تفریحی استان به مانند منطقه نمونه گردشگری شورابیل که روزانه پذیرای هزاران نفر از گردشگران و همشهریان است و پارک‌های بانوان، میدان شفا، جیرال، زرناس، وحدت، حقیقت، بانوان، معلم و آرتا برنامه‌های ایستگاه نشاط و ورزش اجرایی خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی ورزش را عامل اصلی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و بیان کرد: با درنظر گرفتن 9 ایستگاه مدنظر و با مشارکت شهرداری تبلیغات و معرفی این مناطق با نصب بنرهای مختلف در سطح شهر به عموم مردم انجام می‌پذیرد و امیدواریم با انجام استققبال مناسب شاهد تداوم اجرای چنین برنامه‌هایی باشیم.