جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

ایستگاه اکران فیلم عمار در راهپیمای 22 بهمن دایر می‌شود - خبر

 

 

ایستگاه اکران فیلم عمار در راهپیمای 22 بهمن دایر می‌شود

دبیر استانی جشنواره عمار در استان اردبیل گفت: همزمان با راهپیمایی 22 بهمن اکران فیلم‌های جشنواره عمار در مسیر برگزاری این راهپیمایی در اردبیل انجام می‌شود.

ایستگاه اکران فیلم عمار در راهپیمای 22 بهمن دایر می‌شود

موسی‌الرضا محسن‌نژاد پیش از ظهر امروز در جریان راه‌اندازی ایستگاه عمار در اردبیل گفت: دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار استان اردبیل در مسیر تقویت فضایی بانشاط و بصیرت‌افزایی در راستای اهداف عمارگونه خویش اقدام به راه‌اندازی ایستگاه فرهنگی عمار در میدان شریعتی اردبیل روز 22 بهمن کرده است.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند از نمایشگاه‌های موجود در این ایستگاه که با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی، آمریکا در کلام امام و رهبری و همچنین تهاجمات فرهنگی وقوع یافته از طریق فیلم‌ها و بازی‌های رایانه‌ای بازدید کنند.

دبیر استانی جشنواره عمار در استان اردبیل یادآور شد: اکران فیلم‌های عمار و دفتری برای ثبت دل نوشته راهپیمایی‌کنندگان با رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌های این ایستگاه است.

محسن‌نژاد با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار امیدواری کرد که لبیک‌گوی فرامین نائب بر حق مهدی موعود، مولای‌مان امام خامنه‌ای بتوانیم در حرکت اثبات حقانیت نظام اسلامی ثابت قدم باشیم.

وی تصریح کرد: اگر چه مردم کوفه در آن زمان مطیع خوبی برای نماینده و فرستاده امام، حضرت مسلم نبودند اما حال مردم ایران اسلامی با تبعیت از نماینده و نائب ولی‌شان مشت محکم بر دهان نظام استکباری زده خود را جانفشان این انقلاب می‌دانند.

دبیر استانی جشنواره عمار در استان اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: از طرف گروه عظیم جوانان حزب‌اللهی جهان که رویش‌های این انقلاب و شجره طیبه امام راحل هستند با تمام وجود خود را مطیع و فدایی ولایت دانسته و اجازه کوچکترین تعرض به حریم ولایت را چه از سوی دشمنان و منافقین داخلی و چه از سوی دشمنان خارجی نخواهیم داد.