جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

ایستگاه آتش‌نشانی کوثر با 70 درصد پیشرفت در حال اجراست - خبر

 

 

ایستگاه آتش‌نشانی کوثر با 70 درصد پیشرفت در حال اجراست

با هدف توسعه خدمات آتش‌نشانی در مناطق مختلف استان اردبیل، ایستگاه آتش‌نشانی شهرک کوثر اردبیل با پیشرفت 70 درصد در حال تکمیل است.

ایستگاه آتش‌نشانی کوثر با 70 درصد پیشرفت در حال اجراست

سرپرست شهرداری اردبیل صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرای برخی از پروژه‌های شهری در اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر اردبیل در سال‌های اخیر توسعه یافته و دارای شهر‌ک‌های متعددی است ضرورت دارد ایستگاه‌های آتش‌نشانی به سرعت توسعه پیدا کرده و بتوانیم تعداد ایستگاه‌های موجود را افزایش دهیم.

قدرت سیفی افزود: در همین راستا ساختمان ایستگاه آتش‌نشانی شهرک کوثر اردبیل هم اکنون در حال اجرا است که این پروژه‌ در بخش‌های مختلف تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

این مسؤول افزود: این پروژه شامل بخش اداری با هزار متر مربع در سه طبقه و سوله 300 مترمربعی است که مراحل اجرایی آن به سرعت در حال تکمیل است.

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: برج آتش‌نشانی نیز با پیشرفت 70 درصد در این ایستگاه در حال احداث و تکمیل است که با بهره‌برداری از آن می‌توانیم سرعت ارائه خدمات را شاهد باشیم.

سیفی به تداوم عملیات تکمیل پارک غنی‌زادگان در منطقه سه شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: نه تنها هیچ پروژه عمرانی و خدماتی در اردبیل در هفته‌های اخیر تعطیل نشده بلکه پیمانکاران و مجریان پروژه‌ها با قوت و قدرت در این زمینه تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی از اجرای پروژه پارک شهریار در چهارراه حافظ و در حوزه منطقه سه شهرداری خبر داد و افزود: ما در همه مناطق شهرداری در بازدیدهای مکرری که انجام می‌دهیم سعی‌مان بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است به طوری که در هفته دولت  بخش عظیمی از این پروژه‌ها تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.