جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ایران فاتح اصلی جنگ‌ها و تحرکات منطقه‌ای علیه اسلام است - خبر

 

 

ایران فاتح اصلی جنگ‌ها و تحرکات منطقه‌ای علیه اسلام است

فرمانده سرافراز دوران دفاع مقدس گفت: فاتح اصلی جنگ‌های منطقه‌ای و تحریک گروه‌های انحرافی علیه امت اسلامی، جمهوری اسلامی ایران است که دشمن را به واهمه انداخته است.

ایران فاتح اصلی جنگ‌ها و تحرکات منطقه‌ای علیه اسلام است

 سردار رحیم نوعی‌اقدم صبح امروز در مراسم وداع با شهدای گمنام در اردبیل اظهار کرد: شهدا با عشق تمام در راه معبود خود خلعت شهادت را پوشیدند و با عشق‌بازی تمام در راه معبود به مقام عند ربهم یرزقون » رسیدند.

وی با اشاره به اثرات عجیب شهید و شهادت در طول تاریخ اسلام گفت: از آن زمانی که امام راحل علیه طاغوت علم را برداشت تا ندای «هیهات منها الذله» سر دهد فرزندان رشید این انقلاب و امام راحل با خون خود نهال نورس جمهوری اسلامی ایران را سیراب کرده و به تولید قدرت و استحکام نظام اسلامی کمک کردند.

فرمانده سرافراز دوران دفاع مقدس یادآور شد: در دروان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مملکت ما در سایه خون شهدا قدرتی مضاعف پیدا کرد تا شاهد اثربخشی نظام دینی و ارزشی باشیم به طوری که در برابر قدرت‌نمایی ظاهری آمریکا این تولید قدرت جمهوری اسلامی ایران در سایه خون شهدا بود که به این نظام برکت و صلابتی حقیقی بخشید.

نوعی اقدم تصریح کرد: در شهری مانند نجف‌آباد اصفهان در یک روز 170 شهید تشییع شد در حالی که در این روز بیش از یک‌هزار و 700 رزمنده عازم جبهه‌های حق علیه باطل شدند و این نشان از تولید قدرت نظام ارزشی و عاشورایی ما بود که در برابر جبهه‌گیری‌های ناحق غربی‌ها عظمت و صلابت واقعی را نشان داد.

وی ادامه داد: در حالی که در دنیا دو قدرت غرب و شرق خودنمایی می‌کردند و به دو قطب قدرتمند تبدیل شده بودند جمهوری اسلامی ایران به عنوان ضلع و قطب سوم ظهور پیدا کرد و بدون وابستگی به دو قطب غرب و شرق توانست با تکیه بر فرزندان این مرز و بوم ادبیات مقاومت را به نمایش بگذارد.

پیشکسوت دوران دفاع مقدس افزود:‌ این قدرت امروز نه تنها در جغرافیای کشورمان محدود نشده بلکه از مرزهایمان عبور کرده و روز به روز نیز شاهد گسترش و توسعه آن هستیم و امروز نیز اگر می‌خواهیم با قدرت در صحنه بمانیم باید خون داده و جانفشانی کنیم.

نوعی‌اقدم‌ ناتوانی استکبار جهانی را در مهار جمهوری اسلامی ایران در سایه جنگ، ‌تحریم و تهدیدهای مختلف یادآور شد و بیان کرد: امروز دنیای غرب به این نتیجه رسیده است که مسلمانان را در یک شیطنت واقعی رودرروی هم قرار دهد که در سوریه و عراق نمود و نشانه‌هایی از این حرکت خبیثانه را شاهد هستیم.

وی تشکیل گروه‌های القاعده، طالبان، سلفی‌ها و داعشی‌ها را به ظاهر با شعار «الله اکبر» و پرچم «لااله‌الاالله» در همین راستا توصیف کرد و گفت: آنها غافل هستند که برای این نظام و کشورهای آزاده خون شهدا و مرجعیت دینی بصیرت و قدرت تولید می‌کند و هیچ قدرتی نمی‌تواند عظمت این قدرت‌نمایی را زیر سئوال ببرد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه علما و ائمه جمعه سلفی، وهابی و سعودی‌ها از سفیر آمریکا به خاطر تخریب چهره اسلام جایزه می‌گیرند در حالی که همین گروه‌های انحرافی از تفسیر «ب» بسم‌الله قرآن کریم از درایت امام راحل هراسناک هستند، ادامه داد: قدرتی که با ب بسم‌الله رهبر آن، دنیا به لرزه افتاده است قطعا توان آن را دارد که در سال‌های آینده به قدرت بی‌نظیر و بلامنازع جهانی تبدیل شود.

نوعی‌اقدم عنوان کرد: استکبار جهانی به رغم تجربه تلخ تشکیل گروه‌های طالبان و القاعده امروز نیز با گروه افراطی داعش سعی دارد تا رمز موفقیت نظام اسلامی را زیر سئوال بوده و خدشه‌دار کند و هویت اصلی سازمان‌های انحرافی همچون طالبان، ‌القاعده و داعش برای درهم کوبیدن قدرت جهان اسلام است که امروز به مرکزیت ایران اسلامی و ولایت فقیه یکه و تنها در عرصه در مقابل تمام شیاطین روزگار ایستاده است.