جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

ایجاد و توسعه بزرگراه‌های استان مطالبه‌به حق مردم - خبر

 

 

ایجاد و توسعه بزرگراه‌های استان مطالبه‌به حق مردم

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: ایجاد و توسعه بزرگراه در استان از مطالبات جدی مردم است که مسؤولان باید به‌طور جدی پیگیر این خواسته به حق مردم استان باشند.

ایجاد و توسعه بزرگراه‌های استان مطالبه‌به حق مردم

یوسف خدادادی اظهار کرد: ایجاد و توسعه بزرگراه در استان از مطالبات جدی مردم است که مسؤولان باید بطور جدی پیگیر این خواسته به حق مردم استان باشند.

وی افزود: ارتقاء فرهنگ صحیح رانندگی، اطلاع رسانی و آگاه سازی‌های مرتبط با آن و همچنین ایمنی جاده‌ها مهم‌ترین عواملی‌اند که می‌توان با برنامه‌ریزی‌ برای آن‌ها گام‌های مؤثری در کاهش میزان وقوع تصادفات برداشت.

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تصریح کرد: تأمین روشنایی جاده‌ها و خیابان‌ها، نصب علایم هشدار دهنده و ایمن سازی نقاط حادثه‌خیز، نصب دوربین‌های پلاک خوان و ثبت تخلفات، تعریض جاده‌ها و نیز ساخت مجتمع‌های بین راهی از مهم‌ترین راهکارهای کوتاه مدت در امر کاهش تصادفات هستند.

وی تأکید کرد: شهرداری موظف است در قبال دریافت مبلغ تأمین پارکینگ، اقدامات لازم برای ایجاد پارکینگ برای مجتمع‌های تجاری و تالارهای سطح شهر را فراهم نماید تا راه‌بندان و ترافیک‌های شهری کاهش یابند.