رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

ایجاد نمایشگاه دائمی تولیدات صنعتگران استان اردبیل - خبر

 

 

ایجاد نمایشگاه دائمی تولیدات صنعتگران استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت:نمایشگاه دائمی از تولیدات صنعتگران استان در اردبیل ایجاد می شود تا واحد های تولیدی استان بتوانند محصولات خود را در این نمایشگاه ارائه دهند.

ایجاد نمایشگاه دائمی تولیدات صنعتگران استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بهنام جو امروز به همراه معاونان و مدیران اجرایی مربتط با بخش صنعت از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک اردبیل بازدید کرد.

شهرک صنعتی شماره یک اردبیل سال 63 تاسیس شده و هم اکنون 160 واحد تولیدی در این شهرک فعال و بیش از 50 واحد نیز به دلایل مختلف از جمله مسائل مالی غیر فعال هستند.

واحد تولیدی سوت ماشین که طراح و مجری کارخانجات تولید مواد غذایی و صنایع تبدیلی هست اولین مقصد استاندار اردبیل بود.

بازدید از یک واحد صنعتی دانش بنیان که تولید کننده مکمل های تقویتی کشاورزی و کود های مایع هست دومین واحد بود که بهنام جو از آن بازدید کرد.

استاندار در سومین بازدید خود مهمان واحد تولیدی بود که بیش از 230 قطعه عمدتا پلاستیکی مربوط به خودرو، موتور سیکلت و لوازم برقی ساختمانی در آن ساخته می شود.

بهنام جو پس از این بازدید ها جلسه ای هم با برخی از صاحبان واحد های تولیدی این شهرک داشت. بهنام جو در این جلسه برلزوم راه اندازی نمایشگاه دائمی برای ارائه محصولات تولیدی صنعتگران استان تاکید کرد و گفت سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن این امر تحقق یابد.

وی رسیدگی به معابر شهرک صنعتی شماره یک اردبیل و همچنین حل مشکل فاضلاب این شهرک را از الویت های کاری در این مجموعه بیان کرد.