جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ایجاد فضای مناسب تفریحی و ورزشی بانوان/مکان‌یابی فضای پارک بانوان نیر - خبر

 

 

ایجاد فضای مناسب تفریحی و ورزشی بانوان/مکان‌یابی فضای پارک بانوان نیر

شهردار نیر گفت: باایجاد مکان‌های مناسب تفریحی و ورزشی، زیر‌ساخت‌ خوبی برای ایجاد نشاط و سلامتی بانوان فراهم می‌شود.

ایجاد فضای مناسب تفریحی و ورزشی بانوان/مکان‌یابی فضای پارک بانوان نیر

سیامک فرجی ظهر امروز در جلسه مطالعه مکان‌یابی پارک بانوان شهر نیر با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت جامعه را بانوان تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبه شورای شهر نیر و با همکاری و مشاوره جهاددانشگاهی استان اردبیل نسبت به مکان‌یابی فضای مناسبی برای احداث پارک بانوان در این شهر اقدام می‌شود

وی با اشاره به ضرورت توجه به فضای امن تفریحی و ورزشی برای بانوان افزود: باایجاد مکان‌های مناسب تفریحی و ورزشی، زیر‌ساخت‌ خوبی برای ایجاد نشاط و سلامتی بانوان فراهم می‌شود.

شهردار نیر تصریح کرد: درصدد هستیم در کنار انجام اولویت‌های عمرانی شهرداری، برنامه‌ریزی مناسبی برای تامین فضای ورزش و پارک‌ برای حفظ سلامت جسمی و روانی همشهریان داشته باشیم.

مدیر مرکز خدمات تخصصی مطالعات شهری جهاددانشگاهی استان اردبیل نیز گفت: در راستای ماموریت اخذ شده از دفتر فنی استانداری اردبیل و در راستای تحقق اولویت اصلی سند راهبردی طرح سلامت استان، جهاددانشگاهی اقدام به مطالعه مکان‌یابی پارک بانوان شهر‌های استان اردبیل می‌کند.

مهرداد موجبی با بیان اینکه بانوان نقش مهمی در تربیت روحی و روانی افراد خانواده و جامعه دارند، افزود: با توجه به اینکه حضور موثر بانوان در جامعه به خوبی مشهود است، احداث پارک‌های بانوان می‌تواند در بهبود کیفیت زندگی آنان تاثیر بسزایی داشته باشد.