حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اردبیل نیازمند ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار است - خبر

 

 

ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اردبیل نیازمند ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: به منظور ایجاد برخی زیرساختهای ضروری در شهرکهای صنعتی استان اردبیل نیازمند تخصیص ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم.

ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اردبیل نیازمند ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهمن حسین‌زاده گفت: با هدف برطرف‌سازی مشکلات واحدهای صنعتی و شهرکهای صنعتی استان اردبیل 120 میلیارد ریال برای ایجاد زیرساختهای لازم در شهرکهای صنعتی استان اعتبار لازم است که صاحبان واحدهای صنعتی در این شهرکها باید با ارائه دلایل و راهکارهای لازم خود در اسرع وقت نسبت به اخذ اعتبار اقدام نمایند.
 
وی با اشاره به اینکه بسیاری از واحدهای صنعتی استان در شهرکهای صنعتی با مشکل کمبود آب روبه‌رو هستند، افزود: با توجه به اینکه مشکل آب در کشور به یک دغدغه جدی تبدیل شده است در شهرکهای صنعتی استان نیز مشکل بسیاری از واحدهای صنعتی نبود آب می‌باشد که به منظور رفع مشکل آب شهرکهای صنعتی استان اردبیل از محل اعتبارات عمرانی اقدام می‌شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل تصریح کرد: طبق آمار و بررسیها شروع کار عمرانی در شهرکهای صنعتی استان اردبیل نسبت به زمان مشابه سال گذشته پیشرفت مناسبی دارد و این مهم در طول سالهای اخیر کم سابقه بوده است اما نیاز است تا واحدهای صنعتی ساعات کاری و عمرانی خود را مطابق با سایر برنامه‌ها نجام دهند تا اختلالاتی در رابطه با بحث تولید ایجاد نشود.
 
حسین‌زاده با تاکید بر حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی در اردبیل اظهار کرد: در سفر وزیر کشور به استان اردبیل طی یک برنامه جامع بازدید گسترده‌ای از واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان خواهیم داشت تا وزارت کشور از نزدیک در جریان مشکلات واحدها و شهرکهای صنعتی استان اردبیل قرار گیرد.
 
وی مشکل برخی دیگر از واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی استان را مشکلات حقوقی و پرونده دانست و اظهار کرد: خوشبختانه خروجی جلسات شورای شهرکهای صنعتی استان از ابتدای فعالیت مثبت بوده است به طوری که در هر جلسه تعدادی از واحدهای تولیدی و صنعتی عارضه‌دار مورد بحث و بررسی قرار گرفته شده و در این زمینه در خصوص پرونده‌های این واحدها تصمیماتی اتخاذ گردیده است.