جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

ایجاد زیرساخت‌های توسعه خطوط فیبر نوری در استان اردبیل/ لزوم حد نصاب درخواست‌ها - خبر

 

 

ایجاد زیرساخت‌های توسعه خطوط فیبر نوری در استان اردبیل/ لزوم حد نصاب درخواست‌ها

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل گفت: زیرساخت‌های اصلی و اولیه در خصوص توسعه خطوط فیبر نوری در استان اردبیل ایجاد شده است.

ایجاد زیرساخت‌های توسعه خطوط فیبر نوری در استان اردبیل/ لزوم حد نصاب درخواست‌ها
بهمن اسماعیل‌زاده گفت: زیرساخت‌های اصلی و اولیه در خصوص توسعه خطوط فیبر نوری در استان اردبیل ایجاد شده و در حال حاضر در تمام مناطق شهر اردبیل تجهیزات و زیرساخت‌های مورد نیاز برای استفاده از فیبر نوری موجود است.
 
وی افزود: بحث توسعه‌ای بر حسب درخواست‌های مردمی انجام و سپس تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از خدمات فیبر نوری در محل مورد نظر نصب می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل بیان کرد: موضوع اصلی در این بخش این است که با توجه به هزینه‌های بالای فیبر نوری باید درخواست‌های مردمی در مناطق به حد نصاب برسد.
 
وی ادامه داد: حداقل باید 32 مورد درخواست موردی در هر منطقه از شهر اردبیل برای اتصال به شبکه فیبر نوری انجام شود تا شرکت مخابرات نیز اقدام به فعال سازی فیبر نوری در محدوده مورد نظر نماید.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، اسماعیل‌زاده گفت: هزینه دریافتی از متقاضیان بهره‌مندی از فیبر نوری نیز به پهنای باند درخواستی مشترکین وابسته بوده و از 50 هزار تومان تا 150 هزار تومان متغیر است.