سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

اگر کشوری هوای تجاوز به ایران را داشته باشد ‌برای همیشه پشیمان می‌شود - خبر

 

 

اگر کشوری هوای تجاوز به ایران را داشته باشد ‌برای همیشه پشیمان می‌شود

فرمانده تیپ ۴۰ متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: اقتدار و عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران روز به روز بیشتر شده و با این اقتدار هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.

اگر کشوری هوای تجاوز به ایران را داشته باشد ‌برای همیشه پشیمان می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امیر سرتیپ دوم محمود سلیمانیان صبح امروز در رژه ارتش به مناسبت روز ارتش در اردبیل اظهار داشت: اقتدار و عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران روز به روز بیشتر شده و با این اقتدار هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.
 
وی تصریح کرد: امروز ارتشیان دلاور با رژه حماسی خود اقتدار و عظمت نیروهای مسلح را به دنیا نشان دادند و پیام این رژه اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران بود.
 
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز علاوه بر عرصه‌های دفاعی در کمک به مردم نیز پیشگام بوده و در سیل اخیر در کشور ارتشیان در اولین لحظات در منطقه حضور یافته و امدادرسانی کردند.
 
سلیمانیان بیان کرد: ارتش در کنار سپاهیان بوده و سخنان رئیس جمهور آمریکا در مورد تروریستی خواندن سپاه را محکوم می‌کند و نیروهای مسلح با وحدت و همدلی تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را خنثی کردند.
 
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ارتش افزود: ما با جان و دل راه شهدا را ادامه می‌دهیم چرا که امنیت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است.
 
وی اظهار کرد: اگر کشوری هوای تجاوز به کشورمان را داشته باشد جواب دندان‌شکنی از سوی نیروهای مسلح خواهد دید و برای همیشه پشیمان می‌شود.