جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اولین کتابخانه مستقل گرمی به همت بنیاد علوی احداث می‌شود - خبر

 

 

اولین کتابخانه مستقل گرمی به همت بنیاد علوی احداث می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از احداث اولین کتابخانه مستقل در شهرستان مرزی گرمی به همت بنیاد علوی خبر داد.

اولین کتابخانه مستقل گرمی به همت بنیاد علوی احداث می‌شود

پروانه رضاقلی‌زاده اظهار کرد: کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل در یک سال گذشته خدمات متنوعی را به علاقمندان به کتاب و حوزه فرهنگ و هنر ارائه کردند که امیدواریم تک تک این خدمات مورد رضایت مخاطبان قرار گرفته باشد.
وی هفته کتاب را بهانه‌ای مناسب برای تبیین و تبلیغ کتاب و کتابخوانی اعلام کرد و گفت: در این شرایط کرونا که وقت بیشتری داریم باید از لحظه لحظه عمرمان در همنشینی با یار مهربان، کتاب استفاده کرده و بیش از گذشته در خانه به امر مطالعه مشغول شویم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل تصریح کرد: در عصر ارتباطات و اطلاعات کتاب بهترین منبع دانایی و آگاهی است و به همین جهت هفته کتاب امسال به نام دانایی و مانایی نامگذاری شده تا با خواندن، یاد گرفتن و فهمیدن بتوانیم ماندگاری خود را در روزگار سخت کرونایی بیش از گذشته به رخ بکشیم.
رضاقلی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بهتر است خانواده‌ها در کنار تفریحات سالم در اوقات فراغت خود، به امر کتاب و کتابخوانی اهتمامی جدی داشته باشند و فرزندان خود را نیز با این گنجینه ارزشمند بیش از گذشته آشنا کنند.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به تعطیلی سالن‌های کتابخانه‌های استان، ما بیشترین فعالیتمان را از طریق فضای مجازی و بسترهای مناسب الکترونیکی انجام می‌دهیم که در همین زمینه همکاران ما با تولید محتوا و معرفی کتاب‌های جدید و خلاصه کردن آنها سعی می‌کنند همچنان در خدمت علاقمندان به این حوزه باشند.