سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اولین سایت تیراندازی با کمان استان اردبیل راه اندازی می‌شود - خبر

 

 

اولین سایت تیراندازی با کمان استان اردبیل راه اندازی می‌شود

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان اردبیل از راه اندازی اولین سایت تیراندازی با کمان در استان اردبیل خبر داد.

اولین سایت تیراندازی با کمان استان اردبیل راه اندازی می‌شود

بهنام کمالی، رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان اردبیل با اشاره به اینکه رشته تیراندازی با کمان از جمله رشته‌های ورزشی المپیک است و توانسته برای کشور مدال المپیکی کسب کند، گفت: استان اردبیل از ظرفیت‌های خوبی در این رشته ورزشی برخوردار است و می‌توانیم در صورت تأمین امکانات و زمینه‌ها شاهد درخشش کمانداران اردبیلی در تمامی رشته‌های تیراندازی با کمان در سطح کشور باشیم.

او افزود: متأسفانه بیماری کرونا تمرینات کمانداران را به تعطیلی کشانده است و در تلاش هستیم زمینه تمرین ورزشکاران این رشته را در محیط باز فراهم کنیم.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان استان اردبیل اظهار کرد: تیراندازی با کمان جزو رشته‌های هزینه بر است و خانواده‌ها و ورزشکاران در تأمین لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود دچار مشکلاتی هستند.

کمالی گفت: شهرستان‌های پارس‌آباد، نمین و مشگین شهر جزو شهرستان‌های فعال در این رشته ورزشی هستند و برنامه داریم شهرستان‌های فاقد هیأت تیراندازی با کمان را احیا و نفرات اصلح را برای ریاست هیأت این شهرستان‌ها انتخاب کنیم.

او در خصوص وضعیت فعالیت کمیته‌های این هیأت بیان کرد: در ایام کرونا برخی از کمیته‌های ورزشی هیأت استان را مشخص و احکام مسئولان آن‌را صادر کردیم و تعدادی از کمیته‌های دیگر هیأت استان را نیز در روز‌های آینده مشخص خواهیم کرد.