جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اولین خانه خلاق استان اردبیل ایجاد می‌شود - خبر

 

 

اولین خانه خلاق استان اردبیل ایجاد می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اولین خانه خلاق استان اردبیل در مدرسه جعفری اسلامی اردبیل راه اندازی می‌شود.

اولین خانه خلاق استان اردبیل ایجاد می‌شود
نادر فلاحی، مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در راستای ایجاد اشتغال در سال جهش تولید اولین خانه خلاق استان اردبیل در مدرسه تاریخی جعفر اسلامی اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
 
او افزود: خانه خلاق محلی برای گرد هم آمدن افراد خلاق، استارتاپ‌ها و فعالان صنایع‌دستی و گردشگری است تا ایده‌های نو را در راستای بالا بردن سطح کیفی محصولات ایرانی ارائه دهند و با کاربرد این ایده‌ها کیفیت تولید محصولات افزایش یابد.
 
مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ادامه داد: انتظار داریم با راه‌اندازی خانه خلاق شاهد افزایش آموزش و تولید، ارتقای سطح کیفی بسته‌بندی بازاریابی، برندسازی و معرفی محصولات صنایع دستی و گردشگری در فضای مجازی باشیم.
 
فلاحی گفت: مرمت مدرسه تاریخی جعفر اسلامی در حال اتمام بوده و برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در سفر وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان اردبیل اولین خانه خلاق استان را در محل این مدرسه راه‌اندازی کنیم.