سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اوقاف اردبیل تسهیل‌گر موسسات خیریه است - خبر

 

 

اوقاف اردبیل تسهیل‌گر موسسات خیریه است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: اوقاف به هیچ وجه قصد رقابت با موسسات خیریه را ندارد بلکه تسهیل‌گر آنان است.

اوقاف اردبیل تسهیل‌گر موسسات خیریه است

حجت‌الاسلام مهدی ستوده  اظهار داشت: اوقاف به هیچ وجه قصد رقابت با موسسات خیریه را ندارد بلکه تسهیل‌گر آنان است و تلاش دست‌اندرکاران در این مجموعه خیرخواهانه شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: کارها و اقدامات شایسته‌ای که اوقاف با هدف تامین مایحتاج خانواده‌ها و نیز حمایت از خانواده‌های نیازمند و ایتام در دستور کار قرار گرفته که بسیار ارزشمند بوده و می‌تواند تاثیرات و خروجی‌های مثبت و ارزشمندی را به‌دنبال داشته باشد که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: درصدد توسعه برنامه‌های فرهنگی و آموزشی هستیم و سعی و تلاش ما بر این است که دین خود را در وقف در این حوزه‌ها که بسیار حائز اهمیت است به سطح قابل قبولی برسانیم و با حمایت‌های همه‌جانبه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

ستوده اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و سبک زندگی اسلامی و مناسبت‌ها در حال تدوین است و اوقاف استان درصدد است در راستای اجرای طرح امینانه موقوفات و فرهنگ‌سازی مناسب وقف در سطح استان به وضعیت مطلوبی دست یابد.

عزیز طلوعی مدیر عامل موسسه خیریه ائمه اطهار(ع) نیز در این دیدار بیان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان با توجه ویژه به امور فرهنگی و رفع فقر فرهنگی اولویت اساسی است و در این زمینه برگزاری اردوها و کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی برای دستیابی به اهداف مورد نظر در دستور کار قرار دارد.