جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اوشاقلار سلام - نمایش محتوای صدا

 

 

اوشاقلار سلام

Loading the player...

اوشاقلارسلام عنوان برنامه ای است که روزهای زوج به زبان محلی ساعت 14:30 از رادیو اردبیل پخش می شود.

این برنامه هر هفته به تعداد 3 برنامه و هر برنامه به مدت 20 دقیقه تولید و پخش می شود این برنامه در روزهای فرد هفته هم بازپخش می شود.

ساختار برنامه ترکیبی نمایشی است. مجری برنامه همراه با شخصیتی به نام جینقلی که موجودی فضایی است در برنامه حاضر می شود. جینقلی به دلیل این که از کره ای دیگر آمده است سوالات زیادی درباره زمین و اتفاقات زمینی دارد به همین دلیل اتفاقات زیادی برایش می افتد و به کمک مجری اطلاعاتی کسب می کند و به دوستان فضایی اش مخابره می کند.

مسابقه تلفنی با شرکت دو کودک، از بخشهای دیگر برنامه اوشاقلار سلام است. کودکان می توانند از طریق ارتباطات مردمی در این مسابقه نام نویسی کنند و در زمان مناسب، در مسابقه شرکت داده شوند.همچنین می توانند شعر، لطیفه و سایر مطالب خود را با صدای خودشان اجرا کنند تا در برنامه پخش شود.

دو شماره تلفن 162 ویژه ساکنین اردبیل و 33819000 ویژه ساکنان سایر نقاط استان است .معرفی کودکان موفق در قالب گزارش از بخش های دیگر برنامه است.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده : مرجان سرباز وطن رشید

گوینده : شیرین اسدی

صدا بردار : قاسم لطفی

نویسنده: فریده روحی، مرجان سرباز وطن رشید، پریسا صدایی آذر

گزارشگر: سولماز ملکی

بازیگر:فریده روحیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام از اینکه زحمت فراوانی برای تهیه برنامه ها... یوسف ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۱:۱۹

یوسف
با سلام
از اینکه زحمت فراوانی برای تهیه برنامه ها میکشید،جای تشکر دارد.اما 75% از گفته های خانم مجری فارسی هستش و کلمات و جمله های ترکی خیلی کم به کار برده میشود.
امید است که با گویش ترکی به استقبال ارتقاء این زبان شیرین قدمهای مثبتی برداریم.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۱:۱۹