سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اهداء ۳۶۰ جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت - خبر

 

 

اهداء ۳۶۰ جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: ۳۶۰ مورد اقلام جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت تهیه و در اختیار آنها قرار گرفت.

اهداء ۳۶۰ جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت
حسین دشتی اظهار کرد: ۳۶۰ مورد اقلام جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت به ارزش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تهیه و در اختیار آنها قرار گرفت.
 
وی افزود: با همکاری بخش خصوصی نیز ۶۰ مورد جهیزیه به ارزش ۷۲۰ میلیون تومان در بین مددجویان توزیع شده است.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل بیان کرد: برای ۵۰ خانواده تحت حمایت که به تازگی صاحب مسکن شده بودند و مشکل وسایل گرمایشی داشتند، وسایل مورد نیاز تهیه و در اختیارشان قرار گرفت.
 
وی تصریح کرد: «پکیچ» مناسب با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین مرکز نیکوکاری مهندسان هدف تهیه و در بین مددجویان توزیع شد.
 
دشتی اعلام کرد: ۲۰۰ خانواده از آبگرمکن دیواری و ۲۰۰ خانوار دیگر با شروع فصل سرمای اردبیل از بخاری گازی بهره‌مند شدند.
 
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به شرایط جوی و بارش برف و باران گفت: برای دو هزار و  ۴۰۰ مورد از مددجویان اقداماتی همچون؛ ایزوگام پشت‌بام، لوله‌کشی گاز و تعمیرات کلی و جزیی انجام خواهد گرفت.
 
وی با بیان اینکه علاوه بر برودت هوای سرد، امسال با شیوع ویروس کرونا نیز روبه‌رو هستیم، افزود: در دوره کنونی، اقشار آسیب‌پذیر بیش از هر زمان دیگری نیازمند یاری‌رسانی هستند که باید با همدلی و همکاری‌های گسترده‌تر گام‌های موثری برای رفع مشکلات آنها برداریم.