جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

انقلاب اسلامی هدیه‌ای الهی به مردم ایران/ حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی دشمن را مبهوت کرد - خبر

 

 

انقلاب اسلامی هدیه‌ای الهی به مردم ایران/ حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی دشمن را مبهوت کرد

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: انقلاب اسلامی هدیه خداوند به مردم متدین و زجر کشیده ایران بود و ما باید با تمام توان از این انقلاب مردمی که حاصل زحمات و تلاش عامه مردم است، محافظت کنیم.

انقلاب اسلامی هدیه‌ای الهی به مردم ایران/ حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی دشمن را مبهوت کرد

سردار جلیل بابازاده اظهار کرد: انقلاب اسلامی هدیه و تحفه خداوند به مردم متدین و زجر کشیده ایران بود و شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس جانانه از این کشور و نظام محافظت کرده‌اند و از این‌رو ما نیز امروز باید با تمام توان از این انقلاب مردمی که حاصل زحمات و تلاش عامه مردم است، محافظت کنیم.

وی افزود: هم‌اکنون شرایط نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایط خاصی بوده و در روزها و هفته‌های آتی چند رویداد بسیار مهم همانند ایام الله دهه فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی وجود دارد که همه باید برنامه‌ریزی دقیقی برای این رویدادها داشته باشیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: باید با نهایت تلاش و محبت برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنیم و جامعه اصناف و بازاریان یکی از بخش‌هایی است که می‌تواند در حضور مردم و هم‌چنین انتخاب اصلح و مناسب تاثیر بسزایی داشته باشد.

بابازاده ادامه داد: حضور میلیونی مردم انقلابی و آگاه در تشییع سردار رشید اسلام شهید سلیمانی نشان از اوج آگاهی و انقلابی‌گری مردم ایران اسلامی بود و این امر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را مات و مبهوت کرد.

وی تشریح کرد: امروز وظیفه همگانی ما است که راه شهید سلیمانی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی و تمامی کسانی که در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آن نقش داشته‌اند را ادامه دهیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: امروز قدرت جمهوری اسلامی در حدی است که در مقابل آمریکا به عنوان بزرگترین قدرت جهان که هیبت پوشالی دارد، با قدرت در تمامی عرصه‌ها ایستاده‌ است ولی باید اهتمامی بیشتری در آگاهی بخشی به مردم داشته باشیم زیرا که دشمنان با استفاده از فضای مجازی و مسائل روانی سعی در ناامیدی مردم دارند.

بابازاده گفت: حضور افراد با روحیه انقلابی در عرصه‌های مختلف سبب شکست هیبت پوشالی دشمنان می‌شود و اگر در عرصه‌های مختلف تفکر و بینش انقلابی رواج داشه باشد بدون شک در مورد مسائل اقتصادی و سایر موضوعات نیز دشمنان را به عقب خواهیم راند.