رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

انعقاد تفاهم نامه برای استفاده بهینه از فناوری ارتباطات - خبر

 

 

انعقاد تفاهم نامه برای استفاده بهینه از فناوری ارتباطات

در نشستی با حضور مدیران کل و نمایندگان هشت دستگاه اجرایی استان اردبیل، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دیگر ادارات برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و کمک به تسهیل کسب و کار در فضای مجازی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل ؛ در این نشست که به میزبانی صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد ، ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل اهمیت استفاده از فناوری های روز ارتباطی در کیفی سازی خدمات را یادآور شد و گفت: تسریع در خدمت رسانی به مردم و کمک به ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان بهترین راه ناامید کردن دشمنان انقلاب اسلامی است.

در ادامه مدیران کل و نمایندگان دیگر ادارات حاضر در جلسه در سخنان جداگانه ای از آمادگی دستگاه مربوطه برای هوشمندسازی خدمات ارائه شده به مردم و بهره مندی از فضای مجازی برای توسعه کسب و کارها خبر دادند و بر لزوم آموزش جوانان و آگاه سازی عمومی برای استفاده بهینه از امکانات ارتباطی تاکید کردند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل درباره اهداف برگزاری این نشست و تفاهم نامه های منعقد شده با دستگاه های اجرایی گفت:این تفاهم نامه ها در راستای رشد و گسترش خدمات دولت الکترونیک و استفاده هر چه بیشتر از زیرساخت های فناوری و ارتباطاتی منعقد می شود.

رزمی افزود : در تفاهم نامه های منعقد شده با دستگاه های اجرایی ، وظایف هر دستگاه برای تحقق دولت الکترونیک و کمک به تحقق توسعه اقتصاد دیجیتال مشخص شده است

وی تصریح کرد : در حال حاضر 24 شرکت در زمینه توسعه کسب و کارهای اینترنتی در استان فعال هستند و موفقیت و توسعه فعالیت این شرکت ها با همکاری دستگاه های اجرایی تسهیل و تسریع می شود .