جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

انشعابات غیرمجاز آب در خلخال قطع شد - خبر

 

 

انشعابات غیرمجاز آب در خلخال قطع شد

سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال گفت: شناسایی و برخورد جدی با مشترکان غیرمجاز آب در دستور کار این شرکت قرار گرفته و آب افرادی که اقدام به انشعاب غیرمجاز و مخفیانه از شبکه آب شرب کرده بودند، قطع شد.

انشعابات غیرمجاز آب در خلخال قطع شد

سیداحمد دیباج لطیفی افزود: با توجه به افزایش موارد سرقت انشعاب آب مخفیانه و شبانه از شبکه‌های آبرسانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان ،افزایش شدت برخورد با متخلفان آب در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی اظهارداشت: علاوه بر قطع انشعاب آب و اعمال جریمه نقدی استفاده‌کنندگان غیرمجاز آب ، در صورت لزوم افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب خلخال همچنین گفت: در چهار ماه گذشته ۳۰ مشترک غیرمجاز آب در خلخال شناسایی شده که تعدادی از متخلفان با اخذ جریمه و پرداخت حق انشعاب به شرکت انشعاب آب شرب خود را تبدیل به انشعاب مجاز کرده و آب تعدادی هم قطع و این افراد به دستگاه قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه دست‌کاری در کنتور آب و تجهیزات آبرسانی مشترکین آب تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود، از شناسایی ۵۰ مورد تخلفات مربوط به دست‌کاری در کنتور آب و اعمال جریمه در حق متخلفان خبر داد.

لطیفی گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل تابستان ،افزایش دمای هوا و افزایش مصرف آب از مشترکین آب ساکن در شهر و روستاهای این شهرستان درخواست می‌شود تا ضمن همکاری با این شرکت در گزارش تخلفات انشعابات غیرمجاز از شبکه آبرسانی ،آب سالم و بهداشتی شبکه را با مصرف بهینه و جلوگیری از هدر رفت آب مدیریت کنند.